Openstelling bibliotheek In de historische hoek van de bibliotheek kunt u dit seizoen nog terecht op maandagavond 4 maart en 1 april van 18.30 - 20.00 uur. Er is dan deskundige hulp om u wegwij s te maken in de kasten van de Historische Vereniging Wieringen. Tot slot Graag zullen we u dit jaar weer op een of meer evenementen van de HVW begroeten. Met vriendelijke groet, Jaap Lont, voorzitter. ALGEMENE LEDENVERGADERING HISTORISCHE VERENIGING WIERINGEN Op dinsdag 12 maart 1996 houdt de Historische Vereniging Wieringen haar jaarvergadering in de openbare bibliotheek aan het Kerkplein te H'hoef. Aanvang: 20.00 uur. Agenda: 1Opening 2. Mededelingen en notulen d.d.14 maart 1995 (zie elders in dit blad) 3. Jaarverslag secretaris (zie elders). 4. Financieel verslag penningmeester (zie elders) 5 Verslag kascontrole-commissie (zie elders) 6. Benoeming nieuw lid kascontrole-commissie i.v.m.het reglementair aftreden van mevrouw A.Schook-Russelman. 7. Verslag redactie-commissie "Op de Hoogte" (zie elders) Het bestuur stelt voor om de redactie, bestaande uit de dames: J.K.Rienstra-Mulder voorzitter M.L.Boersen-Bron secretaris NFij nheer-Rotgans B.Modder-den Drijver W.E.A.van Tol voor 1996 opnieuw te benoemen. 8. Vaststelling contributie voor 1996 en 1997 te houden op f 25, 9. Betuursverkiezing: aftredend en herkiesbaar T.Lont-Lont en H.Panjer. Tegenkandidaten kunnen tot de aanvang van de vergadering worden ingebrachtmits vergezeld van een schriftelijke bereidverklaring van de kandida(a)t(e) Het bestuur stelt voor de heer H.Braad te benoemen in de vacature welke is ontstaan door het aftreden van G.Hille vorig jaar. Graag zou het bestuur zien dat een paar leden zich beschikbaar zouden willen stellen om uitbreiding van het bestuur mogelijk te maken.

Op de Hòògte - Wieringen | 1996 | | pagina 4