659 6. Dit was geen noodwoning, maar toch willen we dit huis in dit artikel vermelden Bewoond door Jn.Bakker Sr. getrouwd met Antje Snooij Kinderen: Simon, Willem en Jan Daarna woonde er J.Koops, getrouwd met Marie Hille Kinderen: Clara, Trien, Jan en Chris. Weer later: T.de Greef, getrouwd met Jo Henkes Kinderen: Janus, Feep, Sientje en Riet Na de onderwaterzetting van de Wieringermeer woonde er: Fam.Westerlaken van de Robbenoordweg Daarna A.Koster, getrouwd met Teuntje Bakker. Kinderen: Lia De laatste bewoning en in gebruik zijn was: Peer Hectors handel in lompen, oud papier en oude metalen. Die werd verrast door brand en dat was het einde. 7. Johan Fisher, ongehuwd. Hij was imker en had veel kasten en korven met bijen. Een gezegde van hem was Goeie morgen ieme, hier is Jan Fisher. (ieme waren de bijen) Hij woonde eerst in een ijzeren tramwagen, later in een houten woning. 8a.Janus Jansen, getrouwd met Anneke de Wit. Kinderen: Jo en Jan 8b.Familie van der Meulen Kinderen: Corrie en Lena Later woonde daar de familie Veenstra. Hun kind heette Hilda. Veenstra had een Duitse vrouw. Hij was chauffeur bij de dienst Z.Z.W. (Zuiderzeewerken)en reed de "grote mannen" o.a.Ir.Lely. 8c.Familie Janmaat Kinderen: Dirk, Piet en Ria Janmaat was uitvoerder bij het bouwen van de geniegebouwen. 9. J.Verpoorte Kinderen: Marietje 10.De Vries Kinderen: Roelof 11.Familie W.Kopmels Kinderen: Mientje 12.C.Moulus, getrouwd met Louisa van Eekelen Kinderen: Piet, Adrie en Cor 13.Fokko Visker Kinderen: Co en Dirk Fokko was krammer (stromatten leggen op de Afsluitdijk) bij de bouw. Later voorzag hij het werkvolk op de Afsluitdijk van koffie.Hij liep met een juk op zijn schouders waaraan ketels met koffie.

Op de Hòògte - Wieringen | 1995 | | pagina 28