627 nr.6. A.van Eekelen, getrouwd met Marie Mens. Kinderen: Luus, Adrie, Sjaak en Kees. nr.7. A. de Groot, getrouwd met Anna Catharina Mens. Kinderen: Marie, Luus, Kees en Jo. De gezusters Mens gingen later soms uit bakeren. nr.8. Anko Bos, getrouwd met Jannie Kinderen: Engel, Hendrik, Janny en Harm. De familie A.Bos woonde later aan de Nieuwlanderweg in de Polder Waard-Nieuwland. Ze hadden daar een woning van steen gebouwd. Toen is deze plaats ingenomen door W.Hulsman. Verder onbekend. nr.9. Feiko IJzer, getrouwd met Henriette Siemons. Kinderen: Jan en Netty. nr.10.W.Hulsman. Verder onbekend. nr.11.Familie J.Wallenburg. Kind: Stoffel. nr,12.Gerrit Luikens, getrouwd met Jantine Eekhof. a Kinderen: Dirk, Albert, Harm, Engelinus, Jan, Fenna en Jo. Gerrit Luikens was een grote sterke man. Hij kwam wel eens bij Volkert Koorn om een zak hooi voor zijn konijnen, in de winter. Hij stopte dan zoveel hooi in een zak, dat je een kromme spijker erop kon recht slaan. Als tegenprestatie hielp hij eens een boom om te trekken met een 3-schijfstakeltjeHij trok het touw door de midden, viel tegen een pereboom. Aan één kant waren alle takken eraf. Ik lachen, hij boos. Luikens kon ook breien op een bijzondere manier, wel heel vlug. nr.12.D.Luikens, getrouwd met Jantje Postma. b Kinderen: Tinie, Jan en Bertus. nr12.J.Winkel. Hij was bij de familie G.Luikens in de kost. c nr.13.Alb.Luikens, getrouwd met Antje Klink. Kinderen: Gerrit, Martin, Otto en Frits. Zij woonden later verderop in de Gesterweg, nu Zuidgesterweg nr.14.Harm Luikens, getrouwd met Knelske Kinderen: Tinie en Gerry. nr15.Familie de Jager. Scharesliep. Verder onbekend. Correctie op het artikel in nr.4 bldz.592-595 op bldz.595: Dethmer Klink reed de finale niet omdat deze in het geheel niet werd verreden.

Op de Hòògte - Wieringen | 1994 | | pagina 24