595 5. Roelof Hulsebos getrouwd met Hindertje Pais. Kinderen: Jan, Hindertje, Geert en Albert 5a.Schuur Jan Hulsebos was electricien. Hij verzorgde voor Van Treuren radio distributie. In de oorlog werden er platen gedraaid door Johannes de Boer. 6. Fam.van Zijl. Kinderen: Renzo en Appie Ze waren zo arm, ze maakten een ijswafel van karton met margarine. 7. Frans van Dongen getrouwd met Betje van Kampen. Kinderen: Mien, Toon en Jan. 8. Fam.de Weert. Kinderen: Jan, Rika, Corrie, Rinus en Marie. 9. Jan Boer getrouwd met V.d.Have Kinderen: Annie Daarna woonde Alle Meijer daar. 10. 11 en 12 zijn woonwagens. 10 Otto Klink en familie. Kinderen: Antje getrouwd met Albert Luikens Fientje getrouwd met Willem Meijer Mina getrouwd met S.Halfweeg Dethmer getrouwd met Annie Duijnker. In de 30-tiger jaren werd Dethmer Klink Ned.kampioen achtervolging, wielrennen dus.De muziekvereniging "Apollo" bracht hem een serenade. Slager Jan Poppen sponsorde hem met biefstuk. Dethmer ging ook naar het W.K. in Milaan, maar door spanningen Berlijn-Rome en de geallieerden waren er vervoersproblemen.Daardoor was zijn speciaal voor hem gebouwde racefiets er niet op tijd. Daardoor ging het W.K. aan zijn neus voorbij. (1939 11.Willem Meijer getrouwd met Fientje Klink (zie 10) Kinderen: Jan, Otto en Martje 12.Fam.Akkerman.Zij woonden in een tramwagen. Kinderen VISSERSVLOOT Via mevrouw M.Doves—Groet kreeg de redaktie een overzicht van de vissersvloot van Wieringen en Texel. Het betreft de eerste nummering van de vloot in 1886.De tekst komt uit een boekje van J.J.de Vries, eigenaar van de WR 70.

Op de Hòògte - Wieringen | 1994 | | pagina 20