491 Verslag jaarvergadering op woensdag 3 maart 1993 Aanwezig: 31 leden en het voltallige bestuur. Voorzitter J.J.Lont opent even over 20.00 uur de vergadering.Hij heet iedereen welkom. Voorzitter memoreert nog even dat we vorig jaar het 200e lid welkom mochten heten, nu zijn we gestegen tot 249 leden.Dat is veel, gezien het aantal inwoners van Wieringen ca.3%,Den Helder met 60000 inwoners heeft ca.700 leden, dat is ongeveer 1%. Leden werven moeten we blijven doen. De naam van de vereniging moet bekend worden en blij ven.Vandaar weer veel activiteiten het afgelopen verenigingsjaar De redactie wordt speciaal bedankt voor het vele en goede werk.Nieuw is de bescheiden reclame in ons krantje. Daardoor kunnen we zeker zijn van een goed verzorgd blad. Mededelingen: Voorzitter geeft een toelichting bij de eerstkomende activiteiten: op 13 maart a.s.wordt in Den Oever een boekje met gedichten van Jan de Rijmer ten doop gehouden. Hij vraagt aan de ledenvergadering toestemming om meer uit te geven dan f 2500,-.Statutair moet de ledenvergadering toestemming geven voor ongeveer f 4000,- die gemoeid zijn met de uitgave van het boekje.De vergadering gaat accoord. N.Rienstra-Mulder vindt het jammer dat het bestuur de gedichten niet in de originele spelling uitgeeft. De argumenten van het bestuur kunnen haar niet overtuigen.De heer J.Doves vraagt of het bestuur zich er wel van bewust is, dat het boekje van Jan de Rijmer wel een zeer plaatselijke afzet zal hebben. Na uitleg van de voorzitter over kosten en oplage kan hij zich geheel met de gang van zaken verenigen. Notulen jaarvergadering d.d.17 maart 1992: worden goedgekeurd, evenals het jaarverslag van de secretaris en de penningmeester.Mevrouw N.Rienstra—Mulder is het niet eens met de opmerking van de penningmeester, dat hij hoopt dat de giften "een meer structureel karakter zullen krijgen." Kascontrole: de dames Gorter en Hoek. en de heer Volkers vormden de kascontrole—commissieBij monde van de heer Volkers wordt de penningmeester gedechargeerd.Hij krijgt een compliment voor de wijze, waarop hij de penningen beheert en de administratie voert.Mevrouw Gorter moet reglementair aftreden.In haar plaats komt mevrouw A.Schook-Russelman. Verslag en benoeming redactiecommissie: het verslag van de redactie in "Op de Hoogte" wordt goedgekeurd. De redactie krijgt een compliment voor de inzet om het blad een zo gevarieerd mogelijke inhoud te geven. De vergadering stemt in met het voorstel van het bestuur de redactieleden t.w.N.Rienstra—Mulder,voorzitter, M.Boersen—Bron secretaris, N-Rijnheer—RotgansB.Modder—den Drijver en W.E.A.van Tol opnieuw voor een jaar te benoemen. Contributie de heer P.de Haan informeert of het bestuur bereid is om het huisgenoot-lid maatschap af te schaffen. Hij denkt dat bijna alle verenigingen het volgende

Op de Hòògte - Wieringen | 1994 | | pagina 5