490 Agenda ALGEMENE LEDENVERGADERING op dinsdag 15 maart 1994 in de openbare bibliotheek te HippolytushoefKerkplein 23. Aanvang20.00 uur. 1.Opening 2.Mededelingen en notulen jaarvergadering d.d.3 maart 1993 (zie elders in dit blad) 3.Jaarverslag secretaris (zie elders in dit blad) 4.Financieel verslag penningmeester (zie in dit blad) 5.Verslag kascontrole-commissie (de dames Hoek en Schook en de heer Volkers) 6.Benoeming nieuw kascontrole-commissielid iv.m.reglementair aftreden van de heer Volkers. 7.Verslag redactiecommissie en benoeming redactiecommissie 1994 (voor verslag zie elders in dit blad) Het bestuur stelt voor om de redactie bestaande uit: N.Rienstra-Mulder, voorzitter M.Boersen-Bron, secretaris NFij nheer-Rotgans B.Modder-den Drijver W.E.A.van Tol voor 1994 opnieuw te benoemen. 8.Vaststellen contributie. Het bestuur stelt voor de contributie voor 1994 te handhaven op f 25, Het bestuur stelt tevens voor niet langer gebruik te maken van de mogelijkheid om huisgenootlid te worden. Uit praktische overwegingen zal het bestuur bij het organiseren van lezingen, excursieseder van uitgaan dat een lid een introducé behorende tot de huishouding van dat lid mag meenemen zonder extra kosten. 9.Bestuursverkiezing. Aftredend en herkiesbaar de heren J.J.Lont en M.H.Smit. Omdat het bestuur het niet juist vindt, dat 2 leden van het dagelijks bestuur in 1 jaar aftredend zijn, wordt voorgesteld: a.de heer M.H.Smit voor 2 jaar te benoemen i.p.v.voor 3. b.het huishoudelijk reglement aan te vullen met: 2d:het rooster van aftreden is dusdanig opgesteld, dat de voorzitter, de de secretaris en de penningmeester niet gelijktijdig aftredend zijn. Tegenkandidaten kunnen tot de aanvang van de ledenvergadering schriftelijk worden opgegeven. Er moet wel een schriftelijke bereidverklaring van de kandidaat worden bijgevoegd. 10.Rondvraag en sluiting. Pauze Na de pauze zal de heer J.T.Bremer vertellen over de walvisvaart n.a.v.oude graven in Huisduinen.

Op de Hòògte - Wieringen | 1994 | | pagina 4