Oproep aktieve leden: archeologie 462 Ofschoon het bestuur zich ervan bewust is dat zo'n oproep weinig effectief is, wil ik, u als lid toch vragen aktief te worden. Hebt u bijv. belangstelling voor archeologie en vindt u dat daar op Wieringen meer aandacht aan geschonken moet worden, meld u zich dan bij het bestuur. Er is al een verenigingslid dat graag aan de slag wil, nl. de heer J.M.Smit uit de Koogerweg. Kerkhof Hippolvtushoef De vereniging gaat ook aan de slag met het kerkhof rond de grote kerk in Hippo. Op welke manier is nog niet geheel duidelijk. Wel is duidelijk dat we dat niet kunnen zonder medewerking van aktie ve leden. U zult het toch met het bestuur eens zijn dat daar no dig eens iets moet gebeuren. En tussen 330 leden zullen er toch beslist een aantal zijn die de handen t.z.t. eens uit de mouwen willen steken. Meld u voor 1 januari a.s. aan bij JFijnheeptel 02279-3997 Hebt u toevallig een steen van een familielid op dit kerkhof staan en bent u bereid deze tegen een billijke vergoeding op te laten schilderen, neem dan contact op met mij. Ik weet daar iemand voor. Opgravingen Michaelskerk Noteer alvast in uw agenda dat dr Sarfaty van de Rijksdienst voor het Oudheidkundig Bodemonderzoek ROB op 18 januari 1994 in de bibliotheek komt vertellen over de historie van de Oosterlander kerk, aanvang 20.00 uur. U zult hier t.z.t. in de plaatse ij e krant meer over lezen. Jaarvergadering met lezing Jan T. Bremer Op dinsdag 15 maart '94 om 20.00 uur zal in de bibliotheek de jaar lijkse algemene ledenvergadering worden gehouden. De stukken zult u aantreffen in de volgende 'Op de hoogte'. Na de pauze zal Jan Bremer ons iets wijzer maken over de walvisvaart vanuit Huisduinen en de relaties met Wieringen. Beste wensen Ik wens u allen uit naam van het bestuur en de redactiecommissie en ook persoonlijk prettige feestdagen en een gelukkig, doch boven al GEZOND 1994. Jaap Lont

Op de Hòògte - Wieringen | 1993 | | pagina 4