Bakker en Neeltje Sijbrants. Getrouwd met Sijbrig Jans Klein. Jan van Groningen, geboren 1750, zoon van Pieter Reijniersz. van Groningen en Neeltje Aris Mulder. Getrouwd met Maartje Jacobs van der Meer Astuling. Volkert Reijersz.Slagwatergeboren 1761, zoon van Reijer Sijmonsz.Molenaar en Aaltje Slagwater. Ongehuwd Cornelis Metselaar, geboren 1743, zoon van Cornells Dirksz. Metselaar en Risjen Frans. Getrouwd met Geertje Volkerts Slagwater. Sieuwert Swan, geboren 1743, zoon van Jacob Sieuwerts Swan en Dieuwer Jans Colhorn. Getrouwd met Trijntje Weerts Kool. Pieter Klein, geboren 1733, zoon van Jan Germentsz.Klein en Aaltje Pieters Klein. Getrouwd met Gerbrig Corn.Bont. Evert Bakker, geboren 1761, zoon van Sijbrant Evertsz.Bakker en Sijbrig Jans Klein. Getrouwd met Dieuwer Corn.Bont. Jacob Kaan, geboren 1763, zoon van Jan Jacobsz.Kaan en Maartje Sijbrants. Getrouwd met Trijntje Jacobs Dam. Jan Kaan, geboren 1763, zoon van Jacob Reijersz.Kaan en Maartje Klein. Getrouwd met Martje Sijbrants. Frans Metselaar, geboren 1749, zoon van Frans Pietersz.Metselaar en Geertje Everts Bakker. Getrouwd met Grietje Reijers Kaan. Jan Klein, geboren 1757, zoon van Nan Pietersz.Klein en Maartje Reijers Jongman. Getrouwd met Trijntje Jans Kooij Jan Hans, geboren 1761, zoon van Jan Dirksz.Hans en Trijntje Johannes. Getrouwd met Antje Jans de Wit. Cornelis Kaan, geboren 1763, zoon van Pieter Jacobsz.Kaan en Trijntje Jans Klein. Getrouwd met Claasje Doedes. Jan de Wit, geboren 1718, zoon van Albert Simonsz.de Wit en Antje Jans Schoenmaker. Getrouwd met Dirkje Claas Doedes.Later met Volke Corn.Smit. Cornelis Robberts, geboren 1754, zoon van Pieter Cornelisz. Robberts en Sijtje Jacobs Kleijn.

Op de Hòògte - Wieringen | 1993 | | pagina 35