Van de bestuurstafel. 5e jaargang nr.2 377 Terugblik Jan de Rijmer Zaterdag 13 maart is het boek van Jan de Rijmer gepresenteerd in De Boerderij aan de Gesterweg in Den Oever. We mochten veel be langstellenden verwelkomen o.a. burgemeester Post, wethouder Mw. Schermerhorn-Snooij en andere vertegenwoordigers van de lokale po litiek. Daarnaast afstammelingen van de Oeverse dichter en leden van de Historische Vereniging: de boerderij was vol. De andere middagen was het gezellig druk en hebben we goede 'za ken' gedaan. We mogen zo'n 20 nieuwe leden verwelkomen en we heb ben zo rond de 150 boeken verkocht. We zijn de helft dus al kwijt. Mocht u er nog niet een hebben, dan kunt u terecht in de boekhan dels van Burghout en Engel Engel. Als u als lid uw eerste boek tegen gereduceerd ledentarief wilt kopen, dan dient u zich te richten tot een bestuurslid. Bij hem/haar kunt u dan voor 15,- een exemplaar krijgen. De volgende die u afneemt,kosten gewoon, net als in de winkel, 25, Jaap en Nel Fijnheer op Wieringen 'We vinden het fijn dat we na AO jaar weer op Westerland terug zijn', zetten Jaap en Nel Fijnheer-Rotgans, secretaris en redactie lid van de HVWdinsdag 23 maart jl. in de Wieringer krant. Jaap en Nel, we heten jullie van harte welkom op Wieringen waar jullie meer dan 40 jaar geleden als beginnend onderwijzerspaar zijn ge start en we hopen dat jullie op het Schrale End heel goede jaren mogen beleven Ons versgekozen bestuurslid Henk Panjer werd op 18 maart jl. de trotse vader van Carien. Henk en Simone, van harte gefeliciteerd en veel geluk met jullie dochter. Nan Mulder overleden Uit Canada kwam het droeve bericht dat aldaar op 20 maart jl. op 79-jarige leeftijd is overleden Nan Mulder Szn. 'Wieringer kooi ker in Canada', stönd er in de rouwadvertentie. Vorig jaar mocht de vereniging nog een gift van 650,van hem ontvangen. Hoe wel hij Wieringen al vele jaren geleden had verlaten, was hij het nog lang niet vergeten. Wij willen zijn nabestaanden sterkte wensen bij het verwerken van dit verlies. Excursie Buitenmuseum Enkhuizen, 16 mei a.s. Op zondagmiddag 16. mei a.s. zullen we met een touringcar van Martin de Haan op pad gaan en een bezoek brengen aan het Buitenmuseum van het Zuiderzeemuseum. We zullen daar een rondleiding krijgen met speciale aandacht voor de Wieringer objecten: de kapel uit Den Oever, het postkantoor en de wierschuur. Voor leden is het vervoer en de rondleiding gratis( ieder lid mag op deze voorwaarden max. een huisgenoot meenemen. Voor niet—leden komt het vervoer en de rondleiding samen op 15,(afrekenen in de bus). De entree 12,50; met 65+kaart 8,50 met museumjaar kaart gratis) dient ieder zelf aan de kassa te betalen, evenals koffie of andere versnaperingen.

Op de Hòògte - Wieringen | 1993 | | pagina 3