Prettige feestdagen en een voorspoedig )lieuu)joar 'V 337 Onze Heilige Vader schonk aan Mgr.Poppen den 6en Maart 1883 de hooge waardigheid der Kerkelijke Prelatuur en Hij stelde Henricus Poppen aan tot Huisprelaat. Wij eindigen met den Hoogwaardigen Prelaat onze eenvoudige, maar welgemeende gelukwenschen op zijn gouden Priesterjubilé aan te bieden." Henricus Poppen overleed te Amsterdam op 10 october 1897. M.L.Boersen-Bron NIEUWJAARSWENS VAN RIJKSWATERSTAAT 3 januari 1865 Slot van een brief: Ingenieur 3 January 1865 Daar wij verder een nieuwe tijdkring hebben opgevat gevoel ik mij verpligt Ued. en de Uwen indien het den Almachtige moge behagen onze zegeningen toe te wenschen. Dat ons hoopen en vertrouwen op de Almachtige Voorzienigheid, wier vrijheid ons de toekomst met een sluier verborgen heeft, voor ons zal waken en het nieuwe jaar zal doen worden tot een jaar van heil zij onze hartelijke wensch. Met achting De Opzigter S.Gorter UIT DE RAADSNOTULEN(gemeentearchief Wieringen) In B.en W.vergadering van de 8e januari 1889 stelt de heer Obreen voor het afschaffen van het koffij drinken op het raadhuis bij gelegenheid van vergaderingen, waardoor dan f 50,- aan de gemeente weer ten goede komt." Er is ook een voorstel tot een "betere waterplaats bij het raadhuis". In de B.en W.vergadering van 20 maart 1893 is de veldwachter P.C.v.d.Bosch ter vergadering geroepen "om hem te onderhouden over de aanhoudende klachten zijner schulden in deze gemeente"waarop Van den Bosch verklaarde "hieraan een einde trachten te maken

Op de Hòògte - Wieringen | 1992 | | pagina 13