VEEL NIEUWS VAN DE BESTUURSTAFEL. Algemene ledenvergadering op dinsdag 17 maart 1992 in de Openbare Biblio theek aan het Kerkplein te HippolytushoefAanvang: 20.00 uur. Agenda 1. Opening 2. Mededelingen 3. Notulen jaarvergadering d.d.12 maart 1991 (zie elders in dit blad) 4. Jaarverslag secretaris zie elders in dit blad) 5. Financieel verslag penningmeester zie elders in dit nummer) 6. Verslag kascontrole-commissie 7. Benoeming nieuw kascontrole-commissielid 8. Verslag redaktiecommissie zie elders) en benoeming redaktie 1992 9. Vaststelling contributie 1992/1993 10. Bestuursverkiezing 11. Rondvraag 12. Sluiting PAUZE Na de pauze zal mevrouw J.de Weert ons vertellen over de Wieringer kleder dracht Toelichting op de agenda: sub.7. De kascommissie 1991 bestaat uit: mevrouw W.van Tol, mevrouw A.Gorter en de heer E.Volkers. Aftredend is mevrouw Van Tol. sub.8. Het bestuur stelt de vergadering voor om de redaktie-commissie voor 1992 te laten bestaan uit: mevrouw M.Boersen-Bron, mevrouw N.Fijnheer-Rotgans,mevrouw B.Modder-den Drijver, mevrouw N.Rienstra-MUlder en mevrouw W.van Tol. En accoord te gaan met het voorstel om een jaar verder te werken met het bestaande redaktiereglement sub.9. Het bestuur stelt de ledenvergadering voor om de contributie voor 1992 vast te stellen op f 25.- en f 12.50 voor huisgenoot- en jeugdleden. sub.10a. Aftredend zijn mevrouw M.Boersen-Bron en J.Fijnheer. De heer Fijnheer is herkiesbaar. b. Het bestuur stelt voor de heer G.Hille te Westerland als bestuurslid te benoemen Mochten er onder u leden zijn, die misschien enige tijd en belangstelling hebben voor de Historische Vereniging Wieringen, of zeggen: ik wil wel mee helpen in het bestuur, schroom dan niet één van de bestuursleden te bena deren. Het bestuur vindt het ook prima als u zegt: laat mij eerst maar mee draaien als adspirant-bestuurslidHet zou prettig zijn als i.v.m. het nog steeds toenemende aantal leden en werkzaamheden, zich nog enkele personen beschikbaar zouden willen stellen voor het bestuur. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx De jaarlijkse excursie wordt gehouden op zaterdag 16 mei a.s.. We gaan naar Wieringerwaardhet Polderhuis en de molen. U hoort er meer van. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 223

Op de Hòògte - Wieringen | 1992 | | pagina 3