VERSLAG REDAKTIECOMMISSIE Bijna is de redaktiecommissie geneigd om het verslag van 1990 onver kort af te drukken als het verslag van 1991. Alles dat in het verslag van '90 staat geldt nog voor '91. NI. 1. De redaktie bestaat nog steeds uit de dames M.Boersen-Bron, N.Rienstra-MulderBKooij-SmidB.Modder-den Drijver en W.van Tol. In de loop van '91 is NFijnheer-Rotgans tot de redaktie toegetreden. 2. De krant verscheen 4 maal en in mei werd een themanummer over de havens uitgegeven ter gelegenheid van het feit, dat de haven van De Haukes op 18 december 1891 opgeleverd werd en ter ondersteuning van de tentoonstelling in het Wieringer Museum Jan Lont. 3. Alle bijna 200 leden is het niet naar de zin te maken. Maar gelukkig stelt bijna iedereen de uitgave van het krantje op prijs. Natuurlijk vindt de één een nummer goed, de ander matig.Dat is een normale gang van zaken. 4. Ook dit jaar kwamen weer leuke artikelen en suggesties van de leden. Fijn, ga zo door. Zet ook eens wat op papier, of vraag één van de redak- tieleden een artikel te maken naar aanleiding van een verhaal, dat u kent en vertelt. 5. De foto's in het krantje zijn de ene keer beter dan de andere keer. Veel hangt af van de kwaliteit van het origineel. Gemiddeld is de redaktie tevreden over de kwaliteit. 6. De omvang van de krant zal i.v.m. de kosten, die zwaar op de vereni ging drukken, niet groter worden. In verband met de hoge kosten beraadt het bestuur zich samen met de redaktie of het wenselijk is om adver tenties te plaatsen. 7.Voor 1992 hoopt de redaktie weer 4 nummers en een themanummer uit te geven 8. De redaktiecommissie stelt voor om het redaktiereglement onveranderd te laten. 9. De redaktie hoopt dat de ledenvergadering de redaktie weer voor een jaar benoemd. Uit de vergadering van B.en W. op 16 januari 1892: ss» B.en W. weigeren om aan het bestuur van de afdeling van den Nederland sehen Protestantenbond afdeling Wieringen één der schoollokalen te Hippo- lytushoef des Zondagsmiddags beschikbaar te stellen, tot het geven van godsdienstig Onderwijs door DsJNWiersma" GEMEENTERAAD VAN WIERINGEN 100 JAAR GEI,EDEN 231

Op de Hòògte - Wieringen | 1992 | | pagina 11