Art.20. De schipper door het plaatselijk bestuur in voege als bij art.2 is vermeld behoorlijk aangesteld en gekwalificeerd is met uitzondering van ieder ander geregtigd en bevoegd tot de vaart in de beurt en het vervoer van goederen en passagiers en zullen geen andere schippers op de vastgestelde dagen en uren goederen mogen inladen of in de zoogenaamde beurt mogen liggen, behou dens de vergunningen hun bij de koninklijke besluiten van 21 Augustus 1818 Staatsblad no.33) en 4 September 1819 Staatsblad no.46) verleend. Aldus opgemaakt en gearresteerd door Burgemeester en Raad der gemeente Wie- ringen in derzelver vergadering van heden den zesden Mei 1800 zes en veertig. GeteekendJ.Van hengel J.Kooijman P.Maats, C.de Haan, S.Bakker Behoudens de navolgende veranderingen als Metzelsteenen zware vorm Metzelsteenen Wijn Wijn Wijn Wijn Wijn Wijn in in in op op fust fust fust fust flesschen flessche Wijn op flesschen (Waalvorm) per 1000 stuks ligtere vorm per per per per per per per oxhoofd anker anker i anker anker anker i anker f 3.,, naar divenant f 1.,, f ,,.50 f ,,.25 f ,,.15 f .60 f ,,.30 f 20 Goedgekeurd bij den Raad der Stad Alkmaar in deszelfs vergadering van den 10 Mei 1847. De Burgemeester geteekend F.C.W.Druijvesteijn per ordonnantie van edzelve get. D.D.J.Verschuir Goedgekeurd door Gedeputeerde Staten der provincie Noord-Holland bij Resolutie van den 27 Mei 1847 no.18. mij bekend de griffier der Staten get. H.H.Roell Voor afschrift conform Wieringen den 8 Junij 1847 de Burgemeester van Wieringen J.van Hengel. in

Op de Hòògte - Wieringen | 1991 | | pagina 10