Nieuws van de secretaris Tijdens de komende ledenvergadering van 27 april a.s. wil het bestuur de gelegenheid te baat nemen om de mensen die vijftig jaar of langer lid zijn van onze vereniging, extra aandacht te geven. Dit in het kader van ons tachtigjarig bestaan. Bij veel organi saties krijgen mensen een presentje als ze lid worden, bij de Historische Vereniging is dat het voorgaande tijdschrift. Nu willen wij iets doen speciaal voor de mensen die al een hele tijd, vijftig jaar of meer, lid zijn. Wij nodigen deze mensen uit om te komen naar de ledenvergadering op 27 april in het gebouw de Ouderensociëteit aan het Varnebroek 31. Zij hebben hiervoor ook een uitnodigingsbrief ontvangen. In een aantal gevallen zal het niet mogelijk zijn om te komen. Dan bedenken wij een andere oplossing om deze 50+ leden toch te kunnen bereiken. *De notulen van de algemenejaarvergadering 2004, de verslagen over 2004 van de secretaris en penningmeester en de begroting 2005 liggen tijdens de vergadering ter inzage. Een week voor de vergadering zijn deze stukken bij de secretaris op te vragen. Er is een brief gestuurd naar het college en de Rijksdienst voor Monumentenzorg over de staat van Westerlicht en onze bezorgdheid hierover. Verder nog een brief naar de Stichting de Grote Sint Laurenskerk waarin wij pleiten voor een ver ruiming van de gratis openstelling van dit grootste Alkmaarse monument. Anndies Veronicajanssen Tijdens de Algemene Jaarvergadering zal de agenda als volgt zijn: 1. Opening om 20.00 uur en overzicht door de voorzitter 2. Goedkeuring van de notulen van de algemene jaarvergadering en van de extra ledenvergadering van de secretaris* 3. Goedkeuring van het jaarverslag 2004 4. Goedkeuring van het financiële jaarverslag van de penningmeester 5. Verslag van de kascommissie 6. Vaststellen van de begroting 2005 7. Verkiezing kascommissie 8. Uitreiken van de 'Oud Alkmaarprijs' 9. Aandacht voor 50+ leden 10. Rondvraag 11. Sluiting om 22.00 uur Na de pauze om ongeveer 21.00 uur voordracht van het bestuurslid de heer Henk de Visser.

Oud Alkmaar | 2005 | | pagina 18