JaarvtrsXag over het jaar 1999 Jaarvergadering Activiteiten De jaarvergadering werd gehouden op 20 april 1999 12 januari: in Nieuw Koekenbier te Alkmaar. Bestuur Tijdens de jaarvergadering traden de secretaris, de heer Jan Beijer en een bestuurslid, de heer Rob Ballot a£ Zij stelden zich herkiesbaar en werden bij acclamatie herkozen voor een nieuwe termijn. De bestuurssamenstelling ultimo 1999 was als volgt: Magda van Amsterdam - Coelingh (voorzitter), Rob Ballot (welstand), Jan Beijer (secretaris, leden administratie) Jan Klinkert (archeologie), Joop Kila (redactie), Like Lindeboom - Kramer (penning meester), Cees Vis (gidsen) en Sandra de Vries (redactie). Ledenbestand In 1999 is het aantal leden iets afgenomen. Ultimo 1999 telde de vereniging 1042 leden (tegen 1052 in 1998). De volgende mutaties vonden plaats: nieuwe leden: 43; overleden: 10; bedankt 32; geroyeerd: 11. Het afvoeren van leden wegens contributieschuld vond in augustus van het verslagjaar plaats. Meestal is de reden: vertrek naar elders, zonder bekend maken van een nieuw adres. 9 februari: 11 februari: 9 maart: 13 april: 20 april: 25 mei: C.W. Bruinvis-huislezing door Cor Verhoef 'Kijk op planeten' Wegens slechte weersomstandig heden (gladheid) afgelast. C.W. Bruinvis-huislezing door Fred Berendse: 'Textiel in Alkmaar en vondsten van kleding in de Grote ofSt. Laurenskerk'. Lezing door Prof W. Roling: 'Het omgaan met een beschermd stadsgezicht en bouwen in binnensteden'. C.W. Bruinvis-huislezing door Jan Klinkert: 'Gevelstenen in Alkmaar'. C.W. Bruinvis-huislezing door Cor Verhoef 'Kijk op planeten'. Jaarvergadering en inleiding door dhr. de Boer, bestuurslid van de Historische Vereniging Zijpe over het ontstaan en de inspanningen van zijn vereniging. Lezing door de heer Carel de Jong, directeur educatieve afdeling Westfries Museum te Hoorn: 'De VOC op een andere manier bekeken'. Pinksterdrie-excursie naar Deventer.

Oud Alkmaar | 2000 | | pagina 22