V zxe.mQin.Qsme.VLWS Van de voorzitter Jaarvergadering 1999 HISTORISCHE VERENIGING ALKMAAR Hoewel dit laatste jaar van deze eeuw al enigszins is voortgeschreden, wens ik u namens het bestuur een interessant jaar toe. Aan de historie zal het niet liggen, want die is niet eindig. Een vermeldens waardig hoogtepunt dit jaar is de herdenking van de Engels-Russische invasie in 1799. Er wordt gewerkt aan een thema-uitgave over dit onder werp, bedoeld voor alle huidige en toekomstige leden. Ook andere activiteiten en plannen worden uitgewerkt om de vereniging boeiend en levendig te houden. Dit kan alleen met hulp van velen. Graag maak ik nu ruimte voor de stukken van onze jaarvergadering. Ik hoop dat er veel leden zullen komen. Magda van Amsterdam-Coelingh Hierbij nodigen wij u uit aanwezig te zijn op de algemene ledenvergadering, die gehouden wordt op dinsdag 20 april 1999 in Nieuw Koekenbier, Kennemerstraatweg 16 te Alkmaar. Aanvang: 20.00 uur. De agenda: 1. Opening en overzicht door de voorzitter. 2. Notulen algemene ledenvergadering 1 april 1998 (liggen een half uur voor de vergadering ter inzage in de zaal). 3. Jaarverslag 1998 van de secretaris. 4. Financieel jaarverslag 1998 van de penning meester (ligt een half uur voor de vergadering ter inzage in de zaal). 5. Verslag van de kascommissie. 6. Begroting 1999. 7. Verkiezing kascommissie. 8. Bestuursverkiezing: volgens schema zijn aftre dend de heren R. Ballot en J. Beijer. Beiden stellen zich herkiesbaar voor een volgende periode. Eventuele tegenkandidaten kunnen tot de aanvang van de vergadering schriftelijk worden aangemeld bij de secretaris. 9. Uitreiking van de Oud Alkmaar-prijs. 10. Rondvraag en wat verder ter tafel komt. 11. Sluiting.

Oud Alkmaar | 1999 | | pagina 15