Van de voorzitter Er is het een en ander gebeurd binnen onze vereniging de laatste tijd en er staat de komende maanden ook nogal wat te gebeuren. Het speciale kerstnummer, dat gewijd is aan de waterschapsgeschiedenis in ons ge bied, is bijzonder fraai geworden. Het is een uitgave waarop wij als ver eniging trots kunnen zijn. Ook de komende maanden zal de vereniging weer de nodige activiteiten ontplooien. Zo zal de bijeenkomst van 7 fe bruari aanstaande in het teken staan van het feit dat onze oud-voorzitter, dhr. J. Schilstra, die maand zijn 80ste veijaardag hoopt te vieren. Het be stuur wil daar op gepaste wijze aandacht aan schenken. In ieder geval hoop ik, dat veel leden die avond aanwezig zullen zijn. Ook 21 maart vindt er een ledenavond plaats. Deze zal gewijd worden aan een niet-al- ledaags onderwerp. Wij willen die nog even geheim houden, maar no teert u alvast de datum? En dan bestuurlijk zal er het een en ander de komende maanden veran deren. Wij zijn momenteel in gesprek met een kandidaat voor het voor zitterschap, zodat de kans heel groot is dat ik in april met een gerust hart de hamer zal kunnen overdragen. Althans: als de leden zich in de voor dracht kunnen vinden, natuurlijk. Daarnaast zullen er nog meer be stuurswisselingen plaatsvinden. Zo zal waarschijnlijk mevrouw Pop het bestuur verlaten door de benoeming van onze burgemeester in Haarlem. Onze vereniging zal in haar een enthousiast en actief lid missen en ei genlijk zijn wij een beetje jaloers op de historische vereniging Haarlem, die in het jaar dat Haarlem 750 jaar stad viert een bevlogen historicus binnen de poorten haalt. Maar hoe dan ook: de sfeer is goed binnen on ze vereniging en ik zie de toekomst met veel vertrouwen tegemoet. GerritValk 2

Oud Alkmaar | 1995 | | pagina 2