Zet uw Alkmaars verhaal op papier Het verenigingsblad dat U thans in handen heeft verschijnt nu al weer voor het vijfde jaar. Met een frekwentie van drie maal per jaar ontvangen de leden de Periodiek thuis en worden zij gewaar welke aktiviteiten door het bestuur in voorbereiding zijn. Daar naast zijn er de verhalen die over het algemeen een strikt Alkmaars karakter hebben. De redactie huldigt het standpunt dat de leden en belangstellenden aan het woord dienen te komen in dit blad. Gegeven het feit dat enkele journalisten zitting hebben in de re dactie zou het een koud kunstje zijn om deze broodschrijvers ver halen te laten leveren, maar dat willen we nu juist niet. Daarom vanaf deze plaats een oproep aan al die mensen die zich interes sante voorvallen uit het verleden kunnen herinneren, deze belang rijk genoeg vinden om anderen ervan te laten genieten en er een verhaal van te maken. Wij van de redactie verwerken de "opstel len" dan wel tot een artikel voor dit blad. Heeft U er best zin in om er eens rustig voor te gaan zitten en het verleden te laten spreken? Schroom niet en zet eens iets op papier. Als U een oude foto heeft met daaraanvast een geschiedenis, maak een notitie en stuur deze naar het redactieadres Voormeer 26 in Alkmaar. Succes. colophon Redaktie: R. Bakker, P. Boer, W.A. Fasel H. Koolwijk Bijdragen: Inzendingen kan men richten aan het redak- tieadres, zo mogelijk getypt, met 1 regel interlinie. Papier aan slechts 1 zijde beschrij ven. Druk: Grafisch centrum Hofman b.v. Secretariaat vereniging Oud Alkmaar: Julianalaan 9, 1865 BG Bergen aan Zee. Telefoon te Alkmaar: 072-112745. Gironummer penningmeester te Heiloo: 600401. 496

Oud Alkmaar | 1983 | | pagina 4