CONTACTAVOND 12 JANUARI IN HET GULDEN VLIES Op woensdagavond 12 januari organiseren wij een contactavond in de Lindenzaal van het Gulden Vlies: Aanvang 20.00 uur. De bedoeling van deze avond is meer contact tussen de leden en bestuur onderling te be werkstelligen. Wie nog ergens een oude vergeelde foto heeft waaraan een Alkmaars verhaal vast zit, krijgt de gelegenheid zijn woordje te doen. Wie in bezit is van een krant van vroeger, gekoppels aan een op merkelijke belevenis krijgt ook het woord en wie gewoon gezellig eens een avond wil kouten met oudere en jonge Alkmaarders, is ook welkom. Van de monumentendeskundige de heer L. Landzaat ontvingen wij een aantal dia's die wij u mogen aanbieden 6 0,75 per stuk. De opbrengst van deze verkoop is bestemd voor ons pand Sint Annastraat 13. Er zijn twaalf verschillende dia's van uiteenlopende Alkmaarse on derwerpen. Op deze lezing van 8 december zullen de series te koop worden aangebo den. Voorts zijn er voor liefhebbers nog oude nummers van deze periodiek bij de secretaris te bestellen tegen 3,50 per stuk. Telefoonnummer in de avonduren: 02208 - 2339. De eerste drie nummers zijn niet meer uit voorraad leverbaar. colophon Redaktie: R. Bakker, P. Boer, W.A. Fasel H. Koolwijk Bijdragen: Inzendingen kan men richten aan het redak- tieadres, zo mogelijk getypt, met 1 regel interlinie. Papier aan slechts 1 zijde beschrij ven. Druk: Grafisch centrum Hofman b.v. Secretariaat vereniging Oud Alkmaar: Julianalaan 9, 1865 BG Bergen aan Zee. Telefoon te Alkmaar: 072-112745. Gironummer penningmeester te Heiloo: 600401.

Oud Alkmaar | 1982 | | pagina 9