14-9 - 1829 Bij J. Brasser op de Laat zijn te bekomen Allerbeste nieuwe Ha ring, voor 3, 4, 5,6 en? centen het stuk, en de Groene Haag- sche Haring voor 10 centen het stuk; alsmede beste nieuwe Zoutevisch, voor 10 en 12Vi cent de vijf ons. Bij Manus Salomon Manheim op de hoek van het Verdron- kenoord en de Huygbrouwer- straat te Alkmaar, worden ver huurd, Bedden met hunne toe behoren, verkoopt ook nieuw gemaakte bedden tot Civiele prijs. De Chicorij Fabriek van onder- geteekende is heden in werking, en verkoopt de Chicorij bij het potje, en aan winkeliers voor den gewoonen prijs; verkoopt ook Koffie, Chocolaad en Rijst, verzoekt Ued. gunst Alkmaar 10 Augustus 1830 C. Levert. Julij 1832 Bij J.P. de Vries, Mond, Kies en Tandmeester, woonachtig op het Luttik Oudorp wijk C No. 404 te Alkmaar, zijn te beko men: Beste Tand-Middelen, als ook voor het scheurbuik in de Mond. N.B. Men kan zich bij het jaar Abonneren. Junij 1836 De ondergeteekende door aan koop Eigenaar geworden van het Koffiehuis, genaamd "De Kerk van Elfen," in het Pav- glop, beveelt zich in ieders gunst en recommandatie. Jan Keet. De ondergeteekende maakt aan het geërde publiek bekend, dat hij zich als schilder en glazen maker heeft nedergezet, op het Ritsevoort, verzoekt door deze een ieders gunst en recomman datie, belooft eene nette en ci viele bediening. Alkmaar, Jen 15de Maart 1841 G. de Munk. November 1837. De ondergeteekende neemt de vrijheid, zijner geëerde Stad ge noten bekend te maken, dat het op zijne Werf nieuw gebouwde Kofschip, genaamd: Alk maarop Woensdag den 22ste November e.k. des middags ten 12 ure, van stapel zal loop en. Dit is het eerste Zeeschip, dat ooit hier ter stede gebouwd is; hopende men hetzelve door grooter te vervangen. Jan Bagge. 403

Oud Alkmaar | 1981 | | pagina 9