oude advertentiën Jacobus de Kuit, Schilder en Kamerbehanger in de Langestraat op de Hoek van de Hoogstraat, te Alkmaar, adverteerd: dat by hem te bekoomen zijn allerhande soorten van Doekbehangzel, als ook Papierbehangzel, Lysten, Kroonlysten, Lambriseerin gen, binnenwerken, Schoorsteenstukken en alle soorten Vloertapyten, Carpet ten en Ganglopers, Sec: Alles naar den nieuwsten smaak; belovende bovengem: een prompte en civiele bediening en verzoekt een ieders gunst en recommandatie. Alkmaarsche Courant van Maandag den 7 Juny Ao. 1802. Die iets te vorderen heeft van, ofverschuldigt is, aan de nagelaten boedel van wylen Jeannetje Rentmeester, Wed: Simon de beer;gelieven daarvan opgave of betalinge te doen voor den Isten July 1802; aan Johannes Adrianus Rent/neester, op de Oude Gracht te Alkmaar. Die iets te vorderen hebben van of verschuldigt zijn aan den nagelaten boedel van Elbert Bakker en Wyntje de Gruy- ter, beiden binnen Alkmaar overleden, gelieven daarvan voor den Isten july aanstaande opgave of betalinge te doen aan Pieter Dolkes, op de Voor meer te Alkmaar voorn: Daar de ondergetekende met innig leedwezen heeft vernomen, dat veele kwaadspre kende Menschen zig niet ontzien om veele Lasterende en Eerrovende Gesprekken ui te strooyen, vind de ondergetekende zig verpligt om alle dusdanige Lasteraars en Leu genaars de mont te stoppen: bied alle zyne Crediteuren aan, wie zulks mogt begeren, om binnen den tyd van veertien dagen hunne Praetensien in te leveren, kunnende dan dadelyk hunne betaling bekomen. Alkmaar, den 24 juny 1811 GERRIT BERGWEVER Alkmaarsche Courant (Gazette D'ALKMAAR) van Maandag den 24 Juny Ao. 1811. 126

Oud Alkmaar | 1977 | | pagina 6