Bulletin van het Museum "In 't Houten Huis" en Van de voorzitter, Nieuwjaarsgroet kerk in ude foto's, het signale- i op deze foto van dokter 952 gemaakt t de een iet de i in de kerk Afgelopen zaterdag (10 november jl.) was er de jaarlijkse vrijwilligers- bijeenkomst in het museum. Dit begon 's middags met een bezoek aan de museumboerderij West-Frisia in Hoogwoud. Tijdens het avond programma hebben wij het afgelopen seizoen kort geëvalueerd. Het aantal bezoekers is licht gestegen ten opzichte van het vorige jaar en dat stemt ons tevreden. Wij zien ook het aantal bezoekers van het Raadhuis in Graft toenemen - de combinatie met de Zerkenvloer vormt daarin ongetwijfeld een stimulans. De Maria-Lijntje trok meer passagiers met name door de boekingen van families en verpleeghuizen. Als bestuur zijn wij nog steeds bezig met het terugdringen van de energie kosten, want die zorgen er met name voor dat de exploitatie uit de pas blijft lopen. Verder willen wij in de komende periode de statuten - die zijn uit 1960 - en ons beleidsplan actualiseren. Het beleid betreft een periode van 5 jaar maar zal niet fundamenteel wijzigen. Wel is het belangrijk dat wij wegen vinden om het aantal bezoekers van ons museum verder te verhogen. Dat zorgt voor extra inkomsten die wij goed kunnen gebruiken. Wij zullen ook weer aantrekkelijke tentoonstellingen organiseren. Verderop in het Chronyke kunt u daarover meer lezen. Ik sluit af door alle vrijwilligers - van het Museum, de Maria-Lijntje en het Grafter Raadhuis - te bedanken voor hun inzet in het afgelopen jaar. Aldert Pilkes Het bestuur en de beheerder/conservator van het museum wenst alle lezers van het Chronyke een heel goed en gezond 2007 toe. 205

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 2007 | | pagina 53