Raadhuisberichten ;tauratie rs superslim? ping mooie dorp" euw kan naamgenoot >st-Graftdijk ar Üjp de foto- en liotheek it van dit jaar, gaarne de secretaris. zonder van de men De restauratie van de zerkenvloer in Graft is voltooid!! Tegen de tijd dat u deze Chronyke binnen krijgt is de zerkenvloer in Graft helemaal klaar. Op woensdag 13 juni is de feestelijke opening. Fred Hoek beschrijft in dit nummer uitgebreid de hele gang van zaken bij deze restauratie. De ledenwerfactie De actie is een groot succes geworden. Tot dusver 39 nieuwe leden. Het zou prachtig zijn als u door enige reclame nog voor een paar meer zorgt. En het zou nog mooier zijn als er nog wat mensen bijkomen voor het vele werk dat verricht moet worden!!!! Archief- en fotowerk, werk voor de Chronyke (stukjes schrijven, opmaak verzorgen e.d.). Of gewoon eerst even kennis maken in het bestuur. De contributie A.u.b, a.u.b., a.u.b. betaal de contributie snel, als u dat nog niet gedaan heeft. Niet omdat we echt noodlijdend zijn, maar het kost zo ontzettend veel tijd, energie en frustratie om er achter aan te gaan!!!! De zomeravondwandeling en de najaarsexcursie De zomeravondwandeling vindt weer, zoals u gewend bent, plaats op 21 juni. Met een heel aantrekkelijk programma. Maar anders dan anders: vanwege het ontvangende Honig-Breethuis in Zaandijk verzoeken we u van tevoren op te geven. Tot en met 14 juni kunt u zich opgeven bij de secretaris, zie de aankondiging op de volgende bladzijde. Voor de najaarsexcursie naar Deventer op zaterdag 22 september is een programma en een aanmeldingsformulier aan deze Chronyke toegevoegd. In deze Chronyke en een volgende Deze keer komen twee delen uit ons 'nieuwe gebied' aan de orde: Oterleek met een historisch overzicht en twee impressies - voor één van de twee hartelijk dank aan Gerard van Harskamp -, en Oost-Graftdijk met veldnamen. Voor het laatste dank aan Henri van Berkum, Jan Kaay en Jaap Bas. Verder heeft Hans Keuning weer diep in zijn geheugen gegraven, waarvoor ook onze dank. Het verslag van de foto- en archiefafdeling over 2006 is opgenomen en een verslag van de lezing van Pieter Floore, gehouden op de Algemene Vergadering. Tenslotte een artikeltje over 'schuld en boete' in het hele verre 55

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 2007 | | pagina 3