Bulletin van het Museum "In 't Houten Huis" Van de voorzitter, ie estuurlid :rgebracht i van het ar als één ze OHV is ook door - aan de irtog van al zijn nu g op zich kken een iet Adlib alle zich ïg van de /ereniging srzamelen n hoogste dan eens beheerder at op een m Kaptein Na een proces van toetsing heeft de Stichting Museaal Historisch Perspectief geconstateerd dat ons museum nog steeds voldoet aan de strenge kwaliteitseisen die er voor de musea zijn vastgesteld. Met als gevolg dat wij op 31 januari jl. opnieuw het Museumcertificaat in ontvangst konden nemen. Dit is natuurlijk een prachtig compliment voor Jenny Mulder, onze beheerder/conservator en voor de vele vrijwilligers. Na de succesvolle tentoonstelling over Hooyberg's Tours is op vrijdag 10 februari de tentoonstelling "Leven en werk van Nic. Bommer, timmerman in De Rijp" geopend. Met een mooie inleiding en openingswoord door heer Cor Booij. Opnieuw een tentoonstelling die u zeker moet komen bekijken. Hieraan gekoppeld een vraag: als u ideeën of onderwerpen heeft voor volgende minitentoonstellingen laat ons dit dan weten. Wij merken dat bezoekers enthousiast reageren op deze tentoonstellingen. Dit jaar zal er weer veel te doen zijn in het museum. Er staat, in samenwerking met het basisonderwijs, een educatieve tentoonstelling over de geschiedenis van sport en spel op stapel. Daarna een fototentoonstelling van Hellen van Meene in het kader van Kunst op Kamers. Over Kunst op Kamers kunt u nu al informatie vinden op hun website www.kunstopkamers.nl. Wij gaan ook van start met het vaararrangement met de Maria Lijntje. Met o.a. de Uitmarkt, de Museumnacht, kindermiddagen zijn er weer voldoende activiteiten in de planning. Betekent tevens dat er weer een schema wordt gemaakt voor het openhouden van het museum en het Grafter Raadhuis en voor het varen met de Maria Lijntje. Allemaal - met kwaliteit - verricht door enthousiaste vrijwilligers. Een groep die wij graag uitbreiden met nieuwe talenten die een leuke en zinvolle besteding van hun vrije tijd willen. Dus meldt u aan! Aldert Pilkes 59

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 2006 | | pagina 59