anvaardt en rtrouwen en armee is de raakt, maar vormen is, is formeel voor hem eeft daarna ekregen. De verstoord, in dezelfde gemeente- odzakelijkst hervatten: laten nu de omité zijn chikbaar te rvuiling van ook ander Hij komt n brengen cxn f 1.000.- voetbalterrein uit te zien, de heren De Boer en Besse - de laatste nog wel als wethouder- een dergelijk adres hebben kunnen inzenden. Hij geeft als zijn mening te kennen, dat wanneer de raad voornoemd voorstel aanneemt, hij zich zou vastleggen op de Meelzak en dat is spreker geenszins van plan'. De heer De Boer ziet het als een politieke kwestie: 'de kosten worden te veel overdreven en bij elke meting komt men tot een hoger getal. Hij denkt aan het gevleugelde woord 'wij willen niet'. Zodra over de Meelzak gesproken wordt, als terrein voor de jeugd, vindt dit bij SDAP en R.K. leden een grote tegenstand en worden de kosten opgeschroefd'. Wethouder Keuning verwijt de heer De Boer dat hij een persoonlijk en geen zakelijk betoog heeft gehouden. Hij wil uitzien naar een geschikter terrein. De heer De Boer antwoordt dat de voetbalvereniging 'uitgewerkt' is en dat hij de kwestie niet op de lange baan wil schuiven. Wij hebben alle mogelijke moeite gedaan een terrein te vinden, maar zijn niet geslaagd. Hij is niet getrouwd aan de Meelzak, maar vindt het een mooi terrein'. Wethouder Keuning: 'hij is uitgekeken zegt de heer de Boer, maar B en W niet. We moeten op ons gemak uitzien en wij willen ons niet vastleggen op de Meelzak. Wat is er tegen, dat B en W nog naar een geschikter terrein uitzien'. De heer De Boer: 'ik geloof dat we uitgekeken zijn'. Wethouder Keuning: 'u wel, maar wij niet'. houden. De >rzitter mee ad met de elijke doen stellen (per ffing in de gen van de maakt, die op dat het bevreemdt [vereniging, tegenover n geschikt De Meelzak halverwege de jaren dertig.

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 2006 | | pagina 25