Bulletin van het Museum "In 't Houten Huis" Van de voorzitter, Museumagenda: erugreis naar bedankte de Volgend jaar \gers en van Dick Mantel in de aan dewijn. >000; A. Brokken; mvoorde' i Gijsbert van (1988), uit het an Obdam, Gelet op het aantal bezoekers, de prima sfeer en de positieve reacties was de 2e museumnacht een succes. Het museum is de komende periode alleen in het weekeinde (zondag) open. Waarbij wel altijd een groepsbezoek, met of zonder rondleiding (op afspraak te maken) mogelijk is. Misschien een idee voor een familie-bijeenkomst, een uitje van uw werk of vereniging? Wij zien dat er in toenemende mate afspraken voor groepsbezoeken worden gemaakt, dit jaar telden wij er 59. Over het aantal bezoekers dit jaar zijn wij ook tevreden: zo'n 6000 - waarvan ruim 1000 scholieren bij onze tentoonstelling 'De Jarige Kerk'. Een ontwikkeling die wij in 2006 graag willen doorzetten. Met een aantrekkelijk tentoonstellingsprogramma gaat dit zeker lukken. Aldert Pilkes Tot en met 18 december - in de galerij Hooyberg's Tours, met foto's reclamedrukwerk e.a. objecten 11 december '05 t/m 12 februari '06 - Lense Elzinga "tot hier en nu verder" Opening: 10 december 28 december - kindermiddag voor kinderen van 6 t/m 12 jaar waarin een workshop grafiek o.l.v. Lense Elzinga Januari 2006 - in de galerij minitentoonstelling van werkstukken gemaakt door kinderen tijdens de kindermiddag 12 februari t/m 14 mei 2006 - in de galerij kleine tentoonstelling over het leven en werk van Nic Bommer Maart 2006 - Om het spel en de knikkers. Een educatieve tentoonstelling over de geschiedenis van sport en spel voor groep 6 t/m 8 van het 225

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 2005 | | pagina 45