TT et bestuur van de Oudheidkundige met iemand van het bestuur. Dan komen we bij u langs om een en ander op papier te zetten. Om de spits af te bijten plaatsen we in dit nummer van de Chronyke en in het volgende herinneringen van Hans Keuning, in De Rijp geboren en getogen. Zijn vader was jarenlang doopsgezind predikant in De Rijp. Verder in dit nummer In het kader van de mini-tentoonstelling in het museum heeft Leo den Engelse een uitgebreid artikel over Hooyberg's Tours geschreven. Gooi niet zomaar wat weg Gelukkig gebeurt het steeds vaker dat we spullen aangeboden krijgen voor ons archief. Oude verenigings-notulen, oude foto's en dergelijke. Recert kregen we materiaal van mevrouw Schotsman, verzameld door onze oud voorzitter, van de heer Wiedijk uit Grootschermer en de heer Oldenburg. Daarvoor onze grote dank en nogmaals de oproep: gooi oude foto's, dia's e dergelijke nooit weg maar neem contact met ons op. Archief werkgroep Schermerhorn Het uitgebreide archief van de werkgroep Schermerhorn is ontslotei (door rubricering toegankelijk gemaakt) door Frans Kuijper. Als u er belangstelling voor heeft kunt u het archief inzien en/of raadplegen. Laat j het ons in dat geval weten. Dick Mantel voorzjsecr. IA Vereniging Het Schermereiland' wenst de heer Den Engelse van harte geluk met zijn benoeming tot lid in de Orde van Oranje Nassau. Een onderscheiding onder andere toegekend vanwege het vele archiejwenc dat hij voor onze vereniging heeft gedaan. Ook onze leden de heer en mevi Nooij en de heren Beumer en Wagenaar van harte geluk gewenst met het ontvangen van dezelfde onderscheiding. 120 k«

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 2005 | | pagina 4