Museumagenda: ft En natuurlijk verkrijgbaar in onze museumwinkel, leuk om zelf te hebben maar ook om cadeau te geven. Van veel bezoekers krijgen wij complimenten over ons nieuwe museum met ook, welkome, tips voor verbeteringen. Het openhouden van het museum (wij zijn nu 180 dagen per jaar open) lukt tot nu toe goed doordat er veel vrij willigers zijn die ons daarbij helpen. Het is ook gewoon erg leuk om te doen! Om de planning eenvoudiger sluitend te krijgen kunt u zich gewoon aanmel den, als u aarzelt of het iets voor u is - loop een keer mee - en laat u enthou siast maken. Moeilijk is het zeker niet! Ook hebben wij altijd een tentoonstelling in het Raadhuis van Graft en wordt dit door ons opengehouden. Voor Graft zoeken wij nog nadrukkelijker vrijwilligers - daar lukt de planning dit jaar voor het eerst wat moeizamer!. Horen wij van u - al is het maar voor een paar dagdelen per seizoen. Het nieuwe museum betekent voor ons bestuur ook de komst van allerlei nieuwe aantrekkelijke zaken die georganiseerd en geregeld moeten worden. En houdt in tegenstelling tot wat men misschien zou denken, geenszins een periode van rust in. Ik noem als voorbeeld onze wens om het beurtschip "Koophandel 2" in te kunnen gaan zetten op de vaarroute tussen het museum en Fort Spijkerboor. Wij willen daarom ons bestuur versterken met een aantal nieuwe bestuursleden. Heeft u zelf hiervoor belangstelling - wilt u nadere informatie of heeft u een suggestie voor een kandidaat dan wil ik graag met u hier over in gesprek. Bel mij gerust hierover: 0299-673830. Met elkaar voor elkaar lijkt mij een goede afsluitende zin. Hoor ik van u? Aldert Pilkes. T/m 31 oktober 2004 Cornelis de Jong, architect in Noord-Holland "zijn leven en werk" (zie pagina 148) Vanaf 15 oktober 2004 tot en met 15 april 2005 Het museum is alleen zondags van 13.00-17.00 uur geopend. Kijk op onze website voor de openingstijden tijdens de feestdagen. 142 Museur Bulletin

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 2004 | | pagina 42