fl Tot slot En daar zijn we dan weer na meer dan zestig jaar: terug in het gebouw Tuingracht 13 waar het Oudheidkundig Genootschap De Rijp in 1937 een deel van de eerste verdieping als zijn eerste museaal onderkomen kreeg. We zijn bijzonder nieuwsgierig hoe het nieuwe museum door bezoekers en collega's beoordeeld zal worden. Uit het bovenstaande is al wel duidelijk dat het nieuwe museum, nog meer dan het oude, flink actief zal zijn. Tot slot: dit verslag is een persoonlijk verslag. Natuurlijk hebben anderen het voor publicatie gelezen en ik heb er menige opmerking in verwerkt. Maar het blijft een verslag vanuit mijn gezichtshoek. Ik heb al die jaren met plezier en overtuiging aan het tot stand komen van het nieuwe museum gewerkt. Gelukkig heeft mijn echtgenote al die jaren niet gemopperd dat onze vakanties en sociale contacten er een tijdlang onder zouden lijden. Leo den Engelse Bijlage Samenstelling bestuur Museum In 't Houten Huis per 1 januari 2004 Voorzitter: De heer A. Pilkes Secretaris: Mevrouw N. Blokdijk-Pilkes Mevrouw J. Borstlap-Hildering Penningmeester: De heer W.A.L.M. van Tankeren .eden: De heer L. den Engelse vlevrouw M. Hekelaar De heer F.C. Hoek De heer M. Schapelhouman vlevrouw A. van Tankeren, namens de Oudheidkundige Vereniging 4et Schermereiland' 'e bestuursvergaderingen werden verder bijgewoond door: )e heer F.D. Doornberg museumconsulent Mevrouw J.T. Mulder beheerder/conservator Museur Bulletin 51

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 2004 | | pagina 51