Raadhuisberichten i het 200 jaar ;el uit De Rijp raar agen ingen Rijper ramen >ouw mheden die en :ling van de de Rijp. slagerij :rdam an bouw mm aan de insten ;t volgend i 2004 bij de onder n de en De najaarsexcursie Dankzij de goede zorgen van Michèle Tromp en het voorbereidende werk van Michèle en Ellen Bokhove hebben 58 leden genoten van de najaars excursie. Een verslag verderop in dit nummer. Help, de vereniging verzuipt Nogmaals een dringende oproep aan onze leden. 650 leden heeft onze vereniging. Het kan bijna niet anders of onder dit grote aantal moeten perso nen zitten die een bijdrage willen leveren aan het vele werk dat gedaan moet worden. De invoer van onze fotocollectie in de computer kost veel tijd en energie. Of misschien kunt u een oudere buurman/buurvrouw, of oom/tante, of vader/moeder ertoe brengen een verhaal van vroeger aan u te vertellen. Een verhaal dat dan in de Chronyke geplaatst kan worden. Bel a. u. b. de se cretaris als u een bijdrage wilt leveren!!!! Dit jaar weer acceptgiro's Na een jaar de contributie-inning via een verzoek tot overschrijving ge daan te hebben, doen we u nu weer een acceptgiro toekomen. U bespaart ons veel tijd en narigheid als u tijdig betaalt. Voor 2004 hebben we het 'vooroorlogse bedrag' van zeven euro gehandhaafd. Een vrijwillige hogere bijdrage is zeer welkom! Voor 2005 zal het bijna onmogelijk worden het lid maatschapsgeld, waarvoor u vier Chronyken, excursies en lezingen krijgt, op dit niveau te handhaven. We beraden ons ook op de mogelijkheid om over te gaan op automatische incasso. Uiteraard zullen we niet tot een hogere con tributie en/of automatische incasso overgaan zonder toestemming van de Algemene Vergadering. Een twee honderd jaar oud orgel en een rechtzaak daarover In dit nummer een verhaal over de geschiedenis van het oude Strumphler- orgel dat nu in de Geertekerk in Utrecht staat, maar dat in 1803 gebouwd is 151

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 2003 | | pagina 3