heeft zich jarenlang ingezet voor de vereniging als bestuurslid, secretaris en vooral als eindredacteur van de Chronyke. Wij zijn hem zeer dankbaar voor de uitgebreide bijdrage aan deze Chronyke! U bent bekend met het feit dat we ieder jaar een zomeravondwandeling en een najaars-excursie organiseren. Voor de volledigheid staan deze ver meld in het overzicht van de nog komende activiteiten in dit jubileumjaar. Een aankondiging van de zomeravondwandeling vindt u in deze Chronyke. Informatie over het bezoek aan Westerhem, over de vaartocht en over de najaarsexcursie vindt u apart in deze Chronyke ingevoegd met daarbij aan meldingsformulieren. Overzicht van de activiteiten die nog komen: de zomeravondwandeling op zaterdag 21 juni in Alkmaar. een bezoek aan het Agrarisch Museum Westerhem in Middenbeemster op vrijdag 25 juli. een vaartocht door de Eilandspolder gecombineerd met een bezoek aan de Grote Kerk en het Kleinste Huisje in Schermerhorn op woensdag 13 augustus. de najaarsexcursie naar Harlingen op zaterdag 20 september. Jubileumgiften en sponsoring Een jubileum kost uiteraard nogal wat geld, we zijn dan ook heel blij dat we Pronk Keukens in Zuidschermer bereid hebben gevonden tot een spon sorbijdrage. Daarvoor onze grote dank. Naast deze bijdrage hebben we ter gelegenheid van het jubileum giften ontvangen van de gemeente Schermer, de maatschappij tot bevordering van de nijverheid in De Rijp en het Museum 'In 't Houten Huis' (museum voor het Schermereiland). Ook voor deze giften onze hartelijke dank, we zullen een besteding zoeken ten bate van de vereni ging- Bestuurswisseling Helaas hebben drie bestuursleden na vele jaren van bestuursactiviteit be sloten het bestuur te verlaten: Piet Bommer, Guus Collewijn en Michèle Tromp. Alle drie hartelijk bedankt voor het vele werk dat ze gedaan hebben! Piet als wandelende encyclopedie van het Rijper verleden, stukjesschrijver enz. Guus voor al het computerwerk en vooral de verzorging/ lay-out van de Chronyke. We zijn heel blij dat hij de lay-out nog even wil blijven doen! En Michèle bedankt voor het organiseren van vele excursies en zomeravond wandelingen. Gelukkig kunnen we wat dat betreft op haar blijven rekenen. De bestuurssamenstelling is nu: Pieter Schotsman (voorzitter), Ellen Bokhove (excursies), Willemien van 52

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 2003 | | pagina 4