Huis" Agenda museum r de zeer st nieuwe elling 'Hart omst in de ap deze dag Historisch Belangrijke de kaart te le prachtige i ieder zich direct van icie, diverse rder andere leze middag ren met de e stichting id. Getoond 59) en Jaap idspolder U in 38 glas- lenking van zeer lang in waarde van ruseum. De glasnegatieven zijn gemaakt door Piet Koomen, boer en 'eerste' fotograaf in West-Graftdijk. Met een kwaliteit die er mag zijn. In de tentoonstelling zijn 2 originele doosjes en een aantal glasnegatieven te zien. Mijn oproep in de Chronyke van maart om ons te helpen bij diverse activiteiten was voor een aantal van u aanleiding om te reageren. Denk nu niet dat wij "vol zitten" dus als u aarzelt neem alsnog contact met ons op (tel. 0299-671286). Een belangrijke activiteit ben ik toen vergeten te benoemen. Voor alles wat wij doen is geld nodig, geld dat wij steeds meer zelf bijeen moeten brengen. Dit gebeurt in belangrijke mate door het gericht benaderen van bedrijven en sponsorinstellingen. Spannend, doch vooral ook leuk en creatief werk. Ervaring in fondsenwerving en/of veel contacten is natuurlijk meegenomen maar niet noodzakelijk. Zelf interesse of kent u iemand die dit goed zou kunnen, ik hoor het graag van u! T/m 17 juni de tentoonstelling 'Hart van Noord-Holland', Schermer, Beemster en Eilandspolder gefotografeerd door R.H. Herwig (1878-1959) en Jaap Bijsterbosch 1951 -) T/m 28 oktober 'Pap, pis en andere potten', een vitrine vol Noordhollands slibaardewerk Bijna alle voorwerpen in de vitrine zijn bedoeld om iets in te doen. Van 1 juli t/m 28 oktober 'In vogelvlucht' een terugblik op 40 jaar tentoonstellingen Opening zaterdag 30 juni om 16.00 uur in de Doopsgezinde Vermaning, Jan Boonplein, De Rijp Eventuele wijzigingen voorbehouden! Museum Bulletin 71

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 2001 | | pagina 39