Museumjaarkaart, de kunst van het gemak Een vrienden museumjaarkaart Wie weet het? over kleine ge wijze te het in Graft ng van Eva. /e museum- een nieuw op de eerste aantal extra dorpjes van lermereiland waardering historie aan nciëring van u uitgebreid wij toen 87 naar meer Aldert Pilkes Donstellinger et Schermer oto's van het ige museum nemen wij u r terug in de r voorbehoud Met een museumjaarkaart heeft u - een heel jaar lang - gratis toegang tot meer dan 440 Nederlandse musea. Er zijn ontzettend veel leuke, bijzondere en verrassende musea in Nederland. Even een halfuurtje naar het Stedelijk Museum in Amsterdam, een hele dag naar het Bonnefantenmuseum in Maastricht of op één dag naar 3 Zeeuwse musea, alles is mogelijk, (bij tijdelijke tentoonstellingen kan een toeslag worden gevraagd) Uals vriend/donateur heeft recht op een MJK met korting, zijnde de vrienden MJK. Voor de vrienden MJK betaalt u 60. - terwijl u voor de reguliere MJK voor volwassenen 70. betaalt. - U kunt de vrienden-MJK al leen aanschaffen op vertoon van een geldige vriendenvoucher, die u hierbij ontvangt. Hij is geldig t/m 31 oktober 2001. In ons septembernummer van dit jaar bij het artikel over de schenking van de familie Besse stond op pagina 109 deze foto. Wij denken dat het een foto van Pieter Besse is, daar deze foto bij de amilie vandaan komt en in verschei dene krantenartikelen over de heer Besse gebruikt is. De heer Gerrit Kroon uit Zaandijk is het hier niet mee eens, hij is van me ning dat het zijn schoonvader Willem Langeberg is, gefotografeerd voor de kerk in Markenbinnen. Misschien zijn er onder u, die beide personen gekend hebben en hier uit sluitsel over kunnen geven. Museu» Mietin 161

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 2000 | | pagina 41