"De club van 100" gegeven in en volledig u bij deze ;n! dert Pilkes. i het muse- talen voor functie en opgespit, in )f uit welke omen. de metalen en, gespen, denkokers, stalen sier- Toen wij in oktober '99 met de "Club van 100" van start gingen, wisten we niet hoever we zouden komen. De afgelopen manden heeft de com missie allerlei activiteiten ontwikkeld om mensen enthousiast te maken. Hierin zijn wij goed geslaagd, want inmiddels hebben wij 87 certificaten uit gedeeld. Echter; "de laatste loodjes wegen het zwaarst" Ons streven blijft 100, d.w.z. dat er nog 13 certificaten zijn. Weet u iemand in uw omgeving, die belangstelling heeft om de honderd vol te maken, laat het ons weten. Neeltje Blokdijk: tel 0299672430 fax 0299672413 Jessie Borstlap: tel 0299671536 fax 0299671536 Wij zetten de privileges nog even op een rij. - Gratis toegang tot het museum - Korting op de aanschaf van een museumjaarkaart - Uitnodigingen (incl. affiches) voor officiële openingen en lezingen - Vier keer per jaar het tijdschrift 'Een nieuw Chronyke' met daarin een speciale rubriek voor Vrienden van het Museum en leden van de CLUB VAN HONDERD - Opname in het Register van Certificaathouders - Gratis 20 toegangsbewijzen voor het Museum en het Grafter Raadhuis per jaar - Gebruik van de stijlkamer in het museum voor 1 dagdeel jaar - Gebruik van de expositieloods voor bijeenkomsten, bijvoorbeeld een jubileum, met gratis toegang tot de rest van het museum voor uw gasten (1 dagdeel jaar) - De mogelijkheid om een fotoreportage te maken, bijvoorbeeld een trouw reportage of een product-presentatie, in en om het museum 1 dagdeel /jaar) De mogelijkheid om een keer per jaar een tiental voor werpen van het museum te gebruiken voor het maken van afbeeldingen voor jaarverslagen, wenskaarten, of ander representatie-materiaal zoals showcards, kalenders of agenda's Korting van 20% op alle artikelen in de museumwinkel Toegang tot enkele speciale bijeenkomsten voor de certificaathouder met zijn haar introducee. Gedacht wordt onder meer aan een exclusief muzikaal optreden en een tentoonstelling waar elke certificaathouder zijn of haar lievelingsvoorwerp toont. Bulletin 115

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 2000 | | pagina 31