Register van certificaathouders Als koper van één of meer certificaten wordt uw naam of die van uw bedrijf - tenzij u te kennen geeft dat niet te wensen - opgenomen in een Register van Certificaathouders. Dit Register zal ter inzage liggen in de ontvangsthal van het museum, waarbij elke dag een nieuwe pagina wordt opengeslagen. Exclusieve privileges voor leden Het museum is verheugd over uw steun en stelt daar een aantal exclu sieve privileges tegenover. Deze privileges verkrijgt u voor een periode van vijf jaar, die ingaat op de datum dat het nieuwe museum wordt geopend. Wij zetten de privileges voor de certificaathouder op een rij: - Gratis toegang tot het museum - Korting op de aanschaf van een museumjaarkaart - Uitnodigingen (incl. affiches) voor officiële openingen en lezingen - Vier keer per jaar het tijdschrift 'Een nieuwe Chronyke' met daarin een speciale rubriek voor Vrienden van het Museum en leden van de CLUB VAN HONDERD - Opname in het Register van Certificaathouders - Gratis 20 toegangsbewijzen voor het Museum en het Grafter Raadhuis per jaar - Gebruik van de stijlkamer in het museum voor 1 dagdeel jaar - Gebruik van de expositieloods voor bijeenkomsten, bijvoorbeeld een jubileum, met gratis toegang tot de rest van het museum voor uw gasten (1 dagdeel jaar) - De mogelijkheid om een fotoreportage te maken, bijvoorbeeld een trouwreportage of een product-presentatie, in en om het museum (1 dagdeel jaar) - De mogelijkheid om een keer per jaar een tiental voorwerpen van het museum te gebruiken voor het maken van afbeeldingen voor jaarversla gen, wenskaarten, of ander representatie-materiaal zoals showcards, kalenders of agenda's - Korting van 20% op alle artikelen in de museumwinkel - Toegang tot enkele speciale bijeenkomsten voor de certificaathouder met zijn haar introducé. Gedacht wordt onder meer aan een exclusief muzikaal optreden en een tentoonstelling waar elke certificaathouder zijn of haar lievelingsvoorwerp toont. 154 Museum Bul'etin

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 1999 | | pagina 38