E architect voor het pand met een bijbehorend beeld van de totale kosten. Volop zijn wij al bezig om de financiering rond te maken voor onze plannen. Een Comité van Aanbeveling samengesteld uit 11 zwaargewichten uit o.a. de politiek, het bedrijfsleven, de museumwereld en bestuursorganen ondersteunt onze plannen (voor samenstelling zie hieronder). In ons bestuur is ook een aantal wijzigingen opgetreden. Ronald Steen heeft te kennen gegeven te willen stoppen als voorzitter van ons museumbestuur en is opgevolgd door ondergetekende. Gert Baars, onze penningmeester, draagt zijn werkzaamheden in ons bestuur over aan Wim van Tankeren. Ronald en Gert, bedankt voor jullie creativiteit, inzet en toewijding aan ons museum. Binnen het museum is ook al volop aandacht voor de tentoonstellingen van het komend jaar. Hierover zal ik u de volgende keer meer vertellen. Aldert Pilkes. Comité van Aanbeveling voor een nieuw Rijper Museum Dr.W. Bijleveld Directeur Nederlands Scheepvaart Museum, Amsterdam Drs.W.J.M. Denie Burgemeester van Craft - De Rijp Prof.dr.A.Th. van Deursen Historicus De heer H. Dulfer Musicus Mr.A. Kosto Oud-staatssecretaris, lid Raad van State Prof.dr.H.W. van Os Oud-directeur van het Rijksmuseum, Amsterdam Mevr.drs. Ch.E. van Rappard - Boon Hoofdinspecteur van de Inspectie Cultuurbezit De heer R. Spruit Directeur van het Westfries Museum, Hoorn Mevr.T. van der Stroom - van Ewijk Burgemeester van Schermer Drs.R.J. de Wit Oud-commissaris van de Koningin in Noord-Holland Drs.C.A. Woudt Directeur Mercurius, tevens voorzitter Zaans Museum "Dl his coi vei pre mc tab het gec bo< 130 Museum Bulletin

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 1998 | | pagina 30