De laatste slag! De laatste kans! O PC C 3 O Zurlohe's Manufactiirenlianclel, de rüp Philippo het goedkoopst kon leveren: vruchtenmanden met net f 0.75; half- mudmanden f 0,42'A; dubbele manden f0,22; enkele f 0,20; kaakmanden f 0,21 en driekops f 0,15. Alzo werd Philippo de leverantie gegund Het enige andere punt ter bespreking was de vraag van de voorzitter. P. Oudejans Jz., of voor de leden in de loop van het jaar een feestavond georganiseerd moest worden. Hem was bekend dat op de ledenvergadering een dergelijke vraag zou worden gesteld. Besloten werd er op de convocatie al gewag van te maken, zodat alle leden er hun gedachten over konden laten gaan. In de bestuursvergadering op 21 juli stelde een der bestuursleden, de heer Maarse, voor de jaarlijkse tentoonstelling te laten vervallen aangezien de feestavond een aderlating voor de kas zou betekenen. Voorzitter Oudejans verduidelijkte dat de prijswinnaars van de tentoonstelling in september op de feestavond in november hun prijzen zouden worden uitgereikt, ter verhoging van het feestelijk karakter. Naar "Cambrinus" In september werd bij loting het café Cambrinus van de heer P de Jong aangewezen als de plaats waar de feestavond zou plaats hebben. Medewerking werd gevraagd van het fanfarekorps, de heren Koster en Schellinger en mej. Spaarman die reeds meermalen voor de humoristische noot op feestavonden hadden gezorgd. Ook de zangvereniging Crescendo zou worden gevraagd te willen optreden. (wordt vervolgd) Uit Hoogcarspel 's Rijper Courant van 13 augustus 1938 Z H O N Cd Zomerstoljes vanaf 9 cent Fantasie sokken 19 cent Zijden dameskousen 29 cent Ontbijtlakens 49 cent Fantasie schortjes 39 cent Molton Dekens 77 en 63 ct Theedoeken 7'/« cent Sajetsokken ijzersterk 58 cent Zomer Dekens 148 cent Oekleurde breikatoen 19 cent per knot Slopen 26 cent Breikatoen 12'/i cent Zwarte Sajet 19 cent per knot Zware geplatteerde dameskousen 13 cent Baddoeken 17 cent LUIERS 12'/« cent 74

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 1997 | | pagina 24