L.M.N. Lafeber A. Jentink H. Holle P.A. Romijn P. Sybolts D. Wagemaker J. Post K. Pauw P.A. Harrebomee J.J.C. Sarlet K. Hartog J. van Straten J.W. Brasj D. Dekker C. Dekker Dz. P. Dekker Dz. C. Ruiter T. Heuvel A.P. Kieft P. Geerke W. Slikker P. NoN Az. W. ten Wolde K. Bijvoet K. Marees C. Smit Cz. T. Brunting W.J. ten Dam Ham D. Nat A. Hartog K. Heuvel S. Visser F. van der Woude F. Visser Sz. M. Admiraal A. Admiraal Jn. Maarse G. Groot S. de Graaf K. Admiraal Mz. A. van Aken C. Man KI. de Vries Jzn. P. Bruin P. Roemer Jb. Roemer Pz. A. van Marken P. Tuin G. Vredevoort A.F. Vredevoort A.de Boer Jzn. D. Middelveld W. Middelveld Jn. ten Wolde KI. Smit Jn. Roemer P. Roemer Jnz. A. de Vries Gz. J.A. Strickling K. Nibbering A. de Boer Hz. D. Rol A. Vredevoort Az. Jelle Brouwer Fr. van Stralen H. de Boer T. van Barneveld Ab Kemp G.J. Prince. De notulen betreffen steeds de vergaderingen van het bestuur. De eerste vergadering werd gehouden in café "Alkmaar Packet" in De Rijp; de tweede in het café van Vok Visser te Graft. Deze werd behalve door alle bestuursleden ook bijgewoond door de heren S. Visser ("schipper" Visser) uit De Rijp en (meester) J. Klinkenberg van Graft. Deze deed ter vergadering mededeling van het door hem opgemaakte concept-reglement wat vervolgens werd besproken. Besloten werd het in de eerstvolgende algemene vergadering in behandeling te brengen. Daarna werd door loting aangewezen de volgorde der personen in wier lokalen de volgende algemene vergaderingen zullen worden gehouden. De uitslag daarvan was: 1. A. Smit, Klaterbuurt Beemster. 2. C. Man, De Rijp. 3. P. de Jong De Rijp. 4. V. Visser, Graft. 5. K. Heuvel, De Rijp. 6. P. Blokdijk, De Rijp. "De besprekingen met den heer S. Visser leiden tot geene resultaten - het

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 1997 | | pagina 9