Rijp er Courant van zaterdag 13 augustus 1938 .Kaast ia Arbeid" behaalt te Bidegrarea Ie pri]s Predikaat btroepea SPORTNIEUWS. Uit het Res-kaaip De Hyp Woensdag jl. 's morgens om acht uur heerschte er bij het café van den heer Post een bedrijvig heid van belang. .Kunst na Ar beid" ging naar het Muziekcon cours te Bodegraven. Even over achten werd gestart en reed men over Purmerend, door Amsterdam, langs Schiphol, Brasemermeer, Leimuiden, door Alphen aan de Rijn, naar Bode graven, waar we te ongeveer 10 uur arriveerden, In hotel v. Rossum werd al lereerst den inwendigen mensch versterkt. Hierna werd nog even gerepe teerd in dit hotel, waarna men naar het Concoursterrein trok. Daar aangekomen kon er bijna direct al door ons worden be gonnen. Allereerst speelden we „Phidias", en daarna ,1'Age d'Or" van Louis Boyer. Toen de prijzen bekend ge maakt werden, bleek, dat ons Corps een le prijs had behaald met 307 punten. Een luid hoera klonk op. De stemming zat er direct goed in. Na nog een genoeglijke mid dag in Bodegraven en op het Kermis-Concours-terrein doorge bracht te hebben, vertrokken we om ongeveer 7 uur naar Amster dam, waar nog even werd „op gestoken". Omstreeks 11 ging het huiswaarts, waar we onge veer te half éen aankwamen. Hei was een mooie dag ge weest- epn «urres voor directeur en leden. Ons Corps is dus door deze eerste prijs een afdeeling hooger geklommen, en speelt thans In de le afdeeling Fanfare. Graft Verlorea Verloreneen klein model stormlamp (voorlamp bakfiets). Inlichtingen bij den Gemeente veldwachter. Grootschermer Tot predikant der Ned. Herv. Kerk, alhier, is beroepen de WelEerwaarde Heer Ds. J. L. Brinkerink, thans dominee te Nes op Ameland. Alvorens ik het programma voor de aanstaande Zondagen onder de loupe neem, wil ik eerst langs dezen weg een op roep doen voor Juniorenleiders. Straks begint de Competitie weer, en dan zullen 3 Senioren- en misschien 3 Juniorenelftallen eiken Zondag of thuis of uit moeten voetballen. En dan Maandagavond om half achldeVeteranenwedstrljd Oraft de Rijp. De winnaars van dezen wedstrijd wordt na afioop in het clublokaal door den heer C. Blok dijk een biertje aangeboden. En- trée 10 ets. voor den Veteranen- wedstrijd. De Sportverslaggever

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 1996 | | pagina 2