Nu «ooi 45 cent per week Uit de Rijp er Courant van 13 augustus 1938 Diploma behaald Gtraft Opbreifst collecte De collecte voor het Dorus Rijkersfonds in de geheele ge meente Graft heeft f 11.02 opge bracht. Spoedeisckeide raadmrfidcriu In de op Donderdagavond jl. gehouden spoedeischende verga dering van den Gemeenteraad alhier, werd besloten tot aankoop van een perceel grasland ter grootte van 1500 M', eigendom van den Eilandspolder en gelegen aan den Kanaaldijk tusschen Oost en West-Graf tdijk, voor den prijs van f 450.—, welke grond be stemd is als bouwterrein voor de nieuwe centrale openbare lagere school alhier. De Voorzitter van den Raad bracht bij de bespreking over dit onderwerp, onder instemming van de Raadsleden, dank aan het Polderbestuur, voor de van dat College nffervonden medewer king to .iet bereiken van dit doel en voor de hulpvaardigheid waarvoor een buitengewone Hoofdingelandenvergadering on vermijdelijk was om een en ander in zoo kort tijdbestek tot stand te brengen. Thans zal de aanbesteding van deze school in de maand Sep tember e.k. kunnen volgen. een eigen Radiotoestel in huis. Na afbetaling Uw eigendom. Vraagt Inlichtingen bijFoto - enRadiohandel P. WORP, Rechtestraat 36, de Rijp De Kyp ledrijfitigeral Men deelt ons mede, dat ons bericht omtrent het bedrijfsonge val den heer D. de Jongh, alhier, den vorigen week overkomen, verbetering behoeft. Gelukkig heeft hij aiet éen vin ger geheel en een andere ge deeltelijk verloren aan zijn lin kerhand, doch is hij twee vinger toppen kwqt. Zijn toestand is gelukkig goed vooruitgaande. laabesteilsf ea gaaaiaf Vrijdagmiddag 12 Augustus des namiddags 2.30, hebben B. en W. van de Rijp aanbesteed het gedeeltelijk vernieuwen van de schutsluis In deze gemeente. De begrooting luidde f 880. Zes inschrijvingen waren inge- gekomen. N. Oudejans f 950 G. Slot f 935 Ent en Stoop f 917 W. de Wit f 905 N. C. Leguit f 900 O. Hamstra f 892 Gegund aan O. Hamstra. West-Graf tdyli Onze plaatsgenoot Wim van Petten behaalde dezer dagen te Utrecht het diploma Gezel in het automonteeren, uitgereikt door de Vereeniging ter veredeling van het ambacht, en de centrale com missie voor autobestuurders. Onze felicitatie.

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 1996 | | pagina 2