Nu voor 45 cent per week 11 AdmtcntiSa jggQ WINTERMORGEN. MOET U VROEG OP? Koop dan een goede wekker, zoo één. die jaren meegaat en betrouwbaar is. Ze kosten slechts weinig meer dan een zoogenaam de goedkoope wekker, die meestal slechts kort meegaat. Voor f 2.25 heeft U al iets goeds met volle garantie. Wij hebben ook wekkers f 1.35. HORLOGERIE DE RIJKE - de Rijp De bomen bloeien, wit en wonderschoon, Nog in een stille diepe droom gevangen. De donk're takken zwaar voorover hangen Zo rijke weelde spreiden zij ten toon. Geen windezucht beroert hun maagd'lijkheid Alleen de zonne bij haar trots herrijzen Ontsteekt het licht in duizende paleizen Van kristallijn, vol hoge majesteit. En wekt de aard' uit haar betovering. Haar brandend hart weerspiegelt zich in vele En overal gehechte Ijsjuwelen. En alles flonkert wat haar glans ontving. Dan ruist een zilv'ren regen door 't heelal De bleke bloesems, die nooit vruchten dragen, Doch 't lieflijk wonder, dat Uw ogen zagen 't Ontroerde hart zich weer herin'ren zal. J. Kostelijk Bom. PS: Het fonds van de Vriendenkring hoeft zich niet te beper ken tot financiering van nieuwe aanschaf; er is voor het huidige bezit van het museum ook behoefte aan uitbreiding van het depot voor de bewaring. Bij dit alles speelt ook nog het feit dat het gemeentebestuur nauwelijks kan bijspringen doordat het ook met financiële problemen (korting door "Den Haag") te kampen heeft. Uw eventueel besluit "Vriend" of "Begunstiger" te worden is dus écht belangrijk voor het mu seum! een eigen Radiotoestel in huis. Na afbetaling Uw eigendom. Vraagt inlichtingen bijFoto-enRadiohandel P. WORP, Rechtestraat 36, de Rijp (Uit Hoogcarspels Rijper Courant van 13 aug.1938)

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 1995 | | pagina 13