dat de begroting van de tuinbouwcursus in ontvangsten en uitgaven groot ƒ.524.60 is goedgekeurd; dat door een reorga nisatie van de Nederl. Tuinbouwraad de vereniging ophoudt lid te zijn van deze instelling; dat de geleverde superfosfaat een gehalte van 13.9 percent heeft; dat door het Bestuur is aangwezen tot correspondent van de Plantenziektenkundige Dienst voor Schermerhorn de heer Joh. Krul en tot adviserend bestuurslid voor de vergadering van de afslagver. "B.P. en Omstr." de heer J. Doets; dat met. de Besturen van de Tuinbouwverenigingen te De Rijp een bespreking is gehouden om voor deze vereniging een uni forme regeling te treffen inzake het vervoer der producten en de verkoop aan veilingen. Door de Secretaris werd uitgebracht het. Jaarverslag over 1924 De rekening v.d« Penningmeester, welke door een daarvoor aan gewezen Financ. Commissie was nagezien en accoord bevonden, gaf aan in ontvangsten een bedrag van ƒ.2581.62, in uitgaven van ƒ.2634.79, alzo een nadelig saldo van ƒ.53.17. De aftredende bestuursleden, de heren J. de Groot, J. Los en Joh. Krul werden herbenoemd. Uitgeloot werden 6 aandelen van de handkar en wel no.46, toe behorend aan J. Vos, no.8 aan A, Kluft, no.45 aan C. Kramer, no.6 aan Joh. Moerbeek, no.34 aan P. Muntjewerff en no.3 aan K. Rood, Bij de rondvraag werd de wenselijkheid uitgesproken ook voor Purmerend een betaalmeester aan te stellen, evenals dit voor Broek op Langendijk geschiedt. Ook werd het nodig geoordeeld lid te worden v.d. Coöperatieve Bond van Aan koopverenigingen. Werd gesteld in handen van het Bestuur om prae-advies. Bij de verloting werd een spitgreep gewonnen door de heer A. Laan, waarna de vergadering werd gesloten. De kiezerslijst van deze gemeente, welke voor het jaar 1925- '26 is vastgesteld, bevat 590 kiezers voor de Tweede Kamer 585 voor de Provinciale Staten en 551 voor de Gemeenteraad. Te koop Een klampje best gewonnen Voorhooi. Te bevragen bij de Weduwe K. Akkerman te Schermerhorn.

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 1994 | | pagina 27