89 OVER TIJD EN GELD... PRETTIGE FEESTDAGEN SCHOKLAND-DOCUMENTAIRE Tegelijk met deze "Chronyke" ontvangt U de acceptgiro voor de betaling van de contributie voor 1993. We verzoeken U vriendelijk, doch ook met enige aandrang, de betaling voor 1 februari a.s. te verrichten. De hoogte van de bijdrage is onveranderd, maar als U in de loop van dit jaar 65 bent geworden, hebt U recht op ver laging met 5. Voor een goed begrip: het standaard-bedrag is 15. Wie de Chronyke per post ontvangt draagt 5 extra bij in de porto kosten. Wie 65-plus is, betaalt 10 contributie en even tueel die 5 voor portokosten. ATTENTIE: onze contributie behoort tot de laagste in de regio. Toch waren er in het afgelopen jaar meer dan 40 leden die het er op aan lieten komen dat we persoonlijk dat lage bedrag kwamen innen. Doordat ze ook nog eens bij eerste (en tweede!) aanbellen niet thuis bleken, kostte dat erg veel tijd... Daarom nogmaals: alstublieft, betaal via de bank,vóór 1 februari. Het maken van de acceptgiro's die daarvoor be stemd zijn, kostte dolc al een hele lange werkdag! Bestuur en redactie wensen U prettige feestdagen. Wellicht ontmoeten we elkaar tijdens de nieuwjaarsreceptie in de Rij per sporthal, op zaterdag 9 januari. Traditioneel is onze stand er weer aanwezig. Ditmaal om de aandacht te vesti gen op onder andere de veldnamen in het werkgebied. Zie ook het artikel op pagina 98 t/m 100. Fred en Mieke Droste, de makers van de succesvolle documen taire video-film over het Schermereiland, hebben een nieuwe film gereed. Deze heeft Schokland als onderwerp en is be stemd voor vertoning in het Schokland-museum op het voorma lige eiland. Het echtpaar Droste is evenwel ook bereid ge vonden deze film van bijzondere kwaliteit voor ons te verto nen op de avond van onze jaarvergadering, 24 februari a.s. Schokland en de "Batavia" in aanbouw vormen het doel van onze voorjaarsexcursie in april of mei.

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 1992 | | pagina 3