ZOMERAVOND WANDELING JUBLEUMBOEKJE GEREF. KERK SCHERMERHORN expositie van kermis-attracties in miniatuur te bezichtig ;n. 14.30 uur verkenning van Buren op eigen gelegenheid, bij voorbeeld bezoek aan de Synagoge of een van de kunstnijver- heidswinkeltjes zoals "het Atelier" of de "Zijdeur". Circa 15.45 uur vertrek uit Buren. Er hebben zich 78 deelnemers aan de excursie opgegeven. Doordat we nu de beschikking hebben over twee bussen en doordat men in Buren heel soepel is, voor wat de rondleiding en de catering betreft, kunnen er nog wel enkele liefheb bers bijDeze kunnen zich opgeven bij mevrouw Acda-van Zoelentelefoon 02997-3145. Het verschuldigde bedrag van 40 per persoon kan dan eventueel in de bus worden voldaan. Enige verdere verplichting is: 08.10 uur aanwezig bij de Schermer molens of 08.20 bij het Rijper Huis. Laat die kans niet voorbij gaan! Onze - inmiddels traditioneel geworden - zomeravondwandeling wordt dit jaar gehouden in Schermerhorn. Een commissie ter voorbereiding maakt begin juni de "verkenningsronde", zoals we ook in De Rijp en Graft in voorgaande jaren pleeg den te doen. De "echte" zomeravondwandeling wordt gehouden op vrijdag avond 19 juni. De start is 19.30 uur aan het Oosteinde, bij nummer 57 (waar parkeergelegenheid is). De wandeling ein digt bij het Zwethuis, waar de deelnemers een kopje koffie krijgen aangeboden. En zoals gebruikelijk krijgen ze onder weg uitleg over de plaatselijke, historische en bouwkundige bijzonderheden. Ook Schermerhorners zullen er van ophoren! Deelname en kopje koffie zijn gratis. Men hoeft geen lid te zijn van de 0IIV om mee te lopen. Goede raad: noteer die avond van 19 juni alvast in de agenda of op de kalender en wandel mee! Ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van de Gerefor meerde Kerk te Schermerhorn is een alleraardigst herden kingsboekje samengesteld door Tineke Broertjes-Vroegop en Kees Kramer. Het telt 100 pagina's (formaat "Chronyke") en kost 10. Het is te verkrijgen via de heer R.Pols, Oosteinde 57 Schermerhorn, tel. 02202-1550.

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 1992 | | pagina 7