Uit Eisma's "Rijper Courant" van zaterdag 8 augustus 1925 1- INGEZONDEN Groot- Schermer, Juli 1925 L. S. De Groot-Schermer Sportvereeniging (G. S. V.) „de Bonte Kraaien", nog slechts eenige jaren bestaande en een goed liguur slaande in den Noord- Ilollandsche Voetbalbond, heeft in de jaren van haar bestaan getoond, dat ook op Sportgebied in een kleine plaats nog wel wat te bereiken is. Ze beoefent de sport in al zijn geledin gen, maar het meest vallen de praesta- ties van het eerste elfial op, dat op schitterende wijze als no. 2 van zijn afdieling dit seizoen eindigde. De NEUERLA Aü-WEDS IRIJDEN. die rui reeds eemgen tijd gaande zijn, hebben getoond, dat ü- S. V. het nieuwe sei zoen hoopvol in kan gaan. De spelers voelen ook voor hun club, maar dat niet alleen, ook 't publiek, dat geregeld de wedstrijden bijwoont, heeft menig keer daadwer kelijk getoond, voor onze sportver eeniging warm te voelen. Jammer genoeg evenwel, dat het sportterrein, dat de vereeniging in huur heeft, niet geheel en al aan de eischen van een goed speelveld vol doet. 't Is dan ook daarom, dat 't be kende BAZAR-COMITÉ 1924, dat nog niet officieel ontbonden was. gemeend heeft zijn schouders onder het enorme werk van het wederom organiseeren van een bazaar te moeten zetten en zich tot U wendt om steun in zijn edel streven, de Sportvereeniging G. S. V. afdoende te helpen. Het was den eerstondergeteekende een eer en een genoegen, maar bovenal een aangename plicht, gezien het groote succes, het vorige jaar behaald, ook door UW toedoen, de leiding van de plannen tot het houden van een bazaar 1925 op zich te nemen. De Sportvereeniging doet toch zoo heel reel voor de lichamelijke opvoe ding van het opkomend geslacht. Zal deze bazaar evenwel de zoo zeer gewenschte hulp in afdoende mate brengen, dan is veler medewerking, ook van buiten deze plaats eene nood zakelijkheid. Het is om deze reden, dat wij ons de groote vrijheid veroorloven, ons, wetende hoe U (Uwe Firma) reeds jaren aangename persoonlijke (zake= lijke) relaties met ons dorp, met onze gemeente Zuid- en Noord-Schermer onderhield, tot U te wenden met het zeer beleefde verzoek, ook UWE me dewerking aan deze zaak wel te wil len verleenen, door het schenken van ten bijdrage in natura of in geld. Het behoeft geen betoog, dat voor een bazaar als deze. alle dingen, alle artikelen van den meest uiteenloopen den aard welkom zijn. Wij vragen Uw medewerking en een welwillend gehoor en eene vriendelijke bcoordeeiing onzer vrij moedigheid. Hoogachtend, C. de Groot, Burgemeester; J Q. Borgwat, hoofd eener O. L. School H. J. Tates, onderwijzeres O. L- O. Zuster M. Leegwater; J. F. Kreb; A. Koster; N. Waterdrinker, Gemeente veldwachter; J. Waterdrinker, Ont vanger; I'. Koning, Ambtenaar ter Secretarie; J. Smit Uzn J. van Kleeff; KI. Slooten |h Stekelbos; R. Smitjzn en D. Verbeek. F.S. Toezending van geldelijke bij dragen wordt gaarne ingewacht bij den Heer J Waterdrinker, van artike len in natura bij den Heer J. van Kleeff. Indien bericht van beschikbaar stelling mocht worden ontvangen, worden goederen in de omliggende plaatsen gaarne afgehaald.

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 1990 | | pagina 2