aan h0t jubiteumfeest te, Graft T J 0F h0i^ircK0i-iug I: n Al is ons Dorpje nog zoo klein Wij leven voor de jool. De oudste van het Dorp De jongste van de School. Hier viert men 't Jubileumfeest Precies als Amsterdam Zij hebben het Koninklijk paleis En wij hebben den Dam. Refrein Bij ons op Graft daar moet je wezen Bij ons op Graft daar moet je zijn. De vlag die wappert van den Toren Al is ons Dorpje nog zoo kiein. Bij ons op Graft daar moet je wezen Bij ons op Graft daar moet je zijn. Vader en Moeder het heele spul De oudste Kip 't jongste Pul Piept nog mee, Heereje. Het damrak dient tot feestterrein Dat is een pracht idee Je kunt de film ziet: Een iedereen doet mee. En. wie daar niet aan mee wil doen Ziet toe, achter de lijn Dat is de scheiding v/h Publiek En feestterrein. 3. Het uitgangspunt van onze optocht Was een groote vraag, Besloten werd er toen Van uit de Kleine Haag. De jury heeft zich opgesteld Ziet van het begin tot end, Aan wie van hun de Prijzen werden toegekend. 4. Tractatie voor de Kinderen Tombola in de Zaal, Dat doet de Kinders goed Dat is ons ldiaal. En voor de dorst een glaasje Want ze zijn van 'tloopen ba, Dan krijgen ze een taartje Met Biskwie Boudoir. 5. „Apolio" komt van Middelie Houdt aiies op de been, Houdt er de moed maar in Wij nemen er nog een. Straks maken w' een polenaise Want 't kost vandaag geen cent, En daarna gaat de heele club Weer in de Tent. 6. De laatste middag van het feest Kwam juist ons doel tot stand, Vliegtuigen van Koegras De top van Nederland. Een demonstratie eerste Klas Dat juist op Graft, zoo kiein, Een iedereen keek naar omhoog En zongen toen dit refrein. graft, 1 en 2 Oct. 1923. C.J. S. (zie ook pag. 10)

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 1989 | | pagina 2