1 Q. J. Abels J. M. Abels-Banis f. De Rijp A. Abercrombie G. Abercrombie-Kloet p. f. De Rijp C. Akkerman A Akkermaii-Kroone Groenten Fruit Visch. p. f. De Rijp Ondergeteekenden wenschen hun bu ren, vrienden en kenniisen een Jaar van voorspoed toe. Joh, van Ammers, A. van Ammers-Meijsen. West-Graftdyk Ondergeteekenden wenichen hun geachte cliënten, buren en vrienden een gelukkig en vooripoedlg jaar. ,lb. CdS, C. Bas-Ploeger. RUwlelhandel Ooit-Graftdijk P. Berkhout Cl. Berkhout-Nibbering ï- n. De Rijp W(j wenichen alle rocnichtn veel heil en zegen in 't jaar 1933. A. Boldewijn Ez., J. Boldewijn-Jonker. Weit-Graftdyk. Scheepswerf „Voorwaarts" Ondergeteekenden wenschen hun geachte cliënten buren en vrienden een jaar van voorspoed toe. Th. van den Beidt en Echtgenoote. West-Graftdyk P. Dekker Dz. W. Dekker-Veen n Groenten en Fruit P. f. De Ryp Ondergeteekenden wenschen hun geachte cliënten, buren en vrienden ten jaar van vooripoed toe. G. Tentij en Echtgenoote. Mr. Timmerman West-Oraftdijk D. van Tiel en Echtgenoote wenschen allen een vooispoedig Nlauwjaar. De Ryp. Ondergeteekenden wenschen hun geachte begunstigers, buren en vrienden te Oost- en West-Graftdijk een gelukkig jaar toe. T. Timmerman, D. Timmerman-Zomer. Automaat West-Graftdyk Tuin Kroone Bloemilten De Ryp wenschen hun geachte clientele en b«- gunstlgeri een gelukkig Nieuwjaar. Lereisrerzekeriug Mij „IIRECF Storm- en Ziekte-Verzekering Spaar-en Begrafenis-Verzekering Nering- en Bedrijfs-Verzekering. Agent A. Boldewijn Ez., West-Grafidijk p. f. B. Visser en Echtgenoote Da Rijp p. f. C. Visser en Echtgenoote Slgareamagazyn „Dell" De Rijp J. Visser G. Visser-Regenboog m g. 1 1 1933 De Ryp M. Visser M. E. Visser-Koeman Coiffeur De Rijp p. f.

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 1987 | | pagina 3