A. Fisma W. Eisma-Qortwtjn p. f. Dj Ri;p P. van der Oragt T. van der Gragt-Roelofsen z. o. Graft. P. Haan en Echtgenoote Vtel zegen ln 1933. Schoenhandel - De Rijp S. Haas G. Haas-Meereboer p. f. Graft Aan allen een Zalig Nieuwjaar. C. J. Hijstek, H. Hijstek-Orol. De Rijp. Garage D. Hooijberg De Rijp wenscht zijn geachte clientèle, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. Gebrs P. <5 M. Hoek Aannemer» vaa Metselwerken. P- f. De Rijp Ondergeteekenden wenschen hun geachte cliënten, buren en vrienden een gelukkig en voorepoedlg jaar. P. Honig, C. Honig-Slooten. Ooit-Graftdljk Vrachtrijder Ondergeteekenden wenschen hun ge achte cliënten, buren, vrienden en beken den een gelukkig en gezegend jaar. F. Hoek en Echtgenoote. Overhaal Ooit-Graftdljk Autobusdiensten Van der Hoff Ton wenschen alle vrienden en kennissen een gezegend nieuwjaar toe. West-Graltdljk De tamilie Volger wenscht aan alle menicLen een vrede lievend Nieuwjaar. Braadstofhande! Driehuizen Ondergeteekenden wenschen hun ge achte cllëotele een voorspoedig Nieuwjaar Wed. M. C. van Voorden en Zoon. De Rijp. Ondergeteekenden wenschen hun geachte cliënten buren en vrienden een jaar van voorspoed toe. D. Weijman Dz,, G. Weijman-Ruiter. Brood- en Koekbakker Driehuizen W. de Wit D. de Wit-Nat Timmerwerk Meubelhandel p. f. De Rijp Ondergeteekerds wenscht zijn ge achte cltentele een zalig en voorspoedig Nieuwjaar toe. A. Zaal Kruidenierswaren De Rijp P. Zee N. Zee-Pilkes Radio-Centrale. p. f. Da Rijp H. Zon Benzine- en Petroleum-depöt „de Automaat" p. f. De Rijp Ondergeteekenden wenschen hun geachte cliënten, buren en vrienden een jaar van voorspoed toe. H. T. Zondervan en Huisgenooten. Brandstolhandel West-Oraftdijk Bestelt voor 1933 Tuin- en Bloemzaden van de Kon. Zaadhandel van QEBR. WULPSE te Zwljndrecht bij den agent A. Boldewijn Ez., West-Grafldijk

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 1987 | | pagina 18