HELPT U DIT JAAR OOK MEE? Gedurende de zomermaanden van 1985 was er op de beneden verdieping van het Grafter raadhuis een tentoonstelling van bodemvondsten te zien, georganiseerd door de Stichting Rijper Museum. De bodemvondsten kwamen uit het bezit van onze vereniging. Ter verlevendiging en ver duidelijking was er nog een mooie dia-presentatie. De expositie trok ca. 2200 bezoekers, een aardig resul taat Minder aardig was, dat er slechts een klein aantal mensen bereid was een ochtend (van 11 tot 2) of een middag (van 2 tot 5) op te passen en de bezoekers te ontvangen. Daardoor moest op mensen, die zich wel be schikbaar hadden gesteld, te vaak een beroep worden gedaan Het Rijper Museum zou graag in 1986 weer gedurende de zomermaanden een tentoonstelling houden in het raadhuis van Graft. Gezien de belangstelling van 1985 bestaat daaraan echt wel behoefte. Maar zonder wat meer mensen die willen helpen de tentoonstelling open te houden wordt het een moeilijke zaak. Onze vereniging telt bijna 400 leden. Wij nemen aan, dat er onder hen verschillende mensen zijn,die wel eens een ochtend of een middag bij de tentoonstelling willen zitten. Als dat zo is, geeft U zich dan s.v.p. op bij de heer C.J. Mol, Dorpsstraat 25 Graft. Vele handen maken licht werk en met een flink aantal vrijwi11igers is iedereen met een of twee middagen klaar. Het Rijper Museum kan U, indien U hierop prijs stelt, een financiële vergoeding van f 7,50 per ochtend of middag doen toekomen. Het is niet zo veel, maar de portemonnee laat niet meer toe. Wij hopen dat, dank zij Uw aanmeldingen, vele mensen in de komende zomer weer van een mooie tentoonstelling in Graft zullen kunnen genieten. Hef bestuur I

Een Nieuwe Chronyke van het Schermereiland - Graft-de Rijp en Schermer | 1986 | | pagina 3