Een van de eerste uitzendingen vanuit de studio aan de Prins Willem-Alexandersingel in april 1988. Op de foto staand met koptelefoon Sjef Senster, de man met colbert is Dick van Dijk. Achter de knoppen Harrie Stam. van het Helderse team. Die hadden een enorme luisterdichtheid. Ook de uitzendingen van Radio Tour de Lasalle zijn voor het Helderse publiek een belevenis apart. In 1993 brak de LOS het record radio maken en kwam zodoende in het Guinnes Book of Records. Een drietal radiomakers, te weten Harrie Stam, Marja Mosk en Nico Laagland Win der, hielden het maar liefst 104 uur vol en zorgden in die tijd voor een enorme stoot aan positieve publiciteit. Kerkstraat In het begin van deze eeuw verhuisde de LOS naar haar huidige locatie aan de Kerkstraat. Vanuit dit hart van Den Helder maken de vrijwilligers van de lokale omroep stichting in Den Helder nog steeds programma's, die het In 1993 brak de L.O.S het record radiomaken en kwam in het Guinnes Book of Records. Een drietal radiomakers, Nico Laagland Winder (links), Harrie Stam en Marja Mosk, hielden het maar liefst 104 uur vol en zorgden in die tijd voor een enorme stoot aan positieve publiciteit. (Foto: Albert Vermeulen) Ravelijncenter De LOS zal in de loop van 2019 ver huizen naar het Ravelijncenter. De omroep krijgt daar de beschikking over tweemaal zoveel ruimte en zal ook veel beter bereikbaar zijn. De toekomst van de lokale omroep ligt, volgens landelijk plan, in de vorming van streekomroepen. publiek steeds beter weet te waarderen. De omroep laat zich ook steeds vaker zien aan de luisteraars. Regelmatig worden er live uitzendingen op locatie gemaakt, waarin ook het publiek zich kan mengen in de te bespreken onder werpen. Anno nu doet de LOS ook weer steeds vaker live verslag van evenementen, zoals de Halve van Den Helder, de Dag van de Muziek, Tour de Lasalle, Koningsdag en het Historisch Week end. Bij speciale gebeurtenissen zijn er extra uitzendingen. Via een tv-kanaal worden regelmatig korte maar actuele reportages uitgezonden. Uiteraard is de LOS ook actief op het internet met een eigen website en via de sociale media. 13 STEM „F

Levend Verleden - Den Helder | 2019 | | pagina 13